Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem emlékszem. Nem tudom hol...

Nem emlékszem. Nem tudom hol voltam ma délután, nem tudom hol hagytam el a pénzem, nem tudom miért nem emlékszem, nem tudom hogy miért villannak be képek az agyamban! Megőrültem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen akármennyire is gondolkozok nem jut eszembe semmi! Fáj a fejem, remegek és rettegek!! Fogalmam sincs mi történt velem! Képek villannak fel egy személyről a fejemben. Gyerekkoromban a legjobb barátom lelökött a lépcsőről és betört a fejem meg agyrázkódást kaptam. Azóta nem találkoztam vele, de most a fejemben ott van. Hallom a hangját. Félek! Nagyon félek! Nem merek szólni a szüleimnek. Gyűlölik azt a fiút! Hallom a sikításomat, hallom a mentő szirénáját, hallom a kérdéseket: Hány éves vagy? Hogy hívnak? Hol laksz? Tudod a neved? Itt van a fejemben az ijedt arca és most már nem csak gyerekként látom. Még soha nem féltem ennyire!!! Megőrültem? Skizofrén vagyok? Vagy személyiségzavarral küszködök vagy mi a fene van velem??? Egyáltalán nem emlékszem a délutánra pedig csak pár órával ezelőtt volt! Segítsetek!!!
2012. jún. 6. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kinek köszöntél? Vagy ki köszönt neked?
2012. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A mentő a helyszínre tartott?

És mi köze van a régi lépcsős történetednek ehhez?

Ezek szerint nem tartott sokáig az az időperiódus amikor emlékezetkiesésed volt. Mivel Álltál a buszmegbe, vakai köszönt----emlékezetkiesés----buszon ülsz és hallod a szirénát.

Ezt hipnózisban fel lehetne idézni sztem. Mármint nem láttál valami balesetet amitől nagyon kiakadtál?

2012. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Délelőtt mindenféle vizsgálatokon voltam. Az EEG-m tiszta volt, szexuális zaklatásnak semmi nyoma, a vérem tiszta volt se alkohol se kábítószert nem találtak. A bevillanásokat poszttraumás stressz szindróma okozta/okozza. Eddig azért nem jöttek ki mert nem találkoztam azóta a gyerekkori barátommal. Lehet hogy régebben is voltak már ilyen bevillanások csak nem ilyen komolyak és talán azért nem emlékszem rájuk. A gyerekkori barátom igazolta hogy velem volt az említett időszakban. Állítása szerint én adtam neki pénzt kölcsönbe és elég furcsán viselkedtem. Szédültem, össze-vissza beszéltem és olykor még a saját nevemre se emlékeztem. Felhívta a mentőket és én telefonálás közben eltűntem. Valószínűleg akkor szálltam fel a buszra. A mentő amit hallottam szirénázni, hozzám jött volna ki. A gyerekkori barátom azt hitte hogy hazamentem és nem keresett. Az emlékezetkiesést a stressz okozta. Mostantól járnom kell kéthetente kontrollra a pszichiátriára. Gyógyszert nem kaptam, de megfigyelik a változásokat az állapotomban. Nem találkozhatok a gyerekkori barátommal többet (vagy legalábbis jó ideig és nem mintha akarnék...). Suliba akkor megyek amikor úgy érzem már hogy oké. Kaptam a maradék másfél hétre igazolást. Nem is hiszem hogy be tudnék így menni. A képek még mindig be-bevillannak. Szörnyű... Pszichológushoz kétnaponta kell majd járnom és ameddig javulás nem lesz az állapotomban. Kb. ennyi történt eddig.
2012. jún. 7. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!