Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretethiány ellen mit lehet...

Szeretethiány ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Építeni kell a társas kapcsolatokat.
2012. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó ötlet az első válasz!


De hogy építsen az olyan, akinek az ismerősei csak neten kommunikálnak, személyes találkozókat lemondanak, stb?


Az ilyen személy hogy építsen minőségi társas kapcsolatokat?


30/N

2012. jún. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

második válaszolónak igaza van... szerintem is pont ezért van szeretet hiánya, mint nekem is.

persze van 1-2 barátom, de nem az igaziak...

2012. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az interneten ( de a valós életben is) az az igazság, hogy csak az kap e-mailt aki ír is. Remélem érted. Vagy az én filozófiám: egyetlen szórakozóhelyen sem várhatom el, hogy a közönség többi része csináljon nekem jókedvet.

2012. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

(Szerintem) az a legnagyobb probléma, hogy az emberek elzárkóznak egymástól, amit még jobban segít az internet virtuális világa, ahol egy gombnyomással lelépek szó nélkül, ha nincs kedvem csevegni...aztán majd ha van bőr a pofámon, vagy éppen kell valami, akkor majd jópofizva a technika ördögére fogom, hogy ledobott a net.... (én ezt tapasztalom sajnos).


Vagyis az emberek többsége már csak érdekbarátságokat tart fenn, és a közösségi oldalakon is azért van többszáz ismerőse egyeseknek, hogy ha valamire szüksége van, akkor gyorsan előkapja azt, aki megadhatja neki.

Azt nekem ne mondja senki, hogy egy személy képes még csak online is rendszeresen ápolni a kapcsolatokat, ha van 100-300 barátja...


Én nagyon besokalltam ettől a fertőtől, az az igazság.


Elegem van a monitorharcosokból, kockákból...


30/N

2012. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30/N jól beszél. :D
2012. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!