Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hülye érzés mi lehet ez?

Hülye érzés mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Üdv! Naszóval megpróbálom valahogy elmagyarázni mi a helyzet. Lehet kinevettek, de azé remélem nem. Nos kiskoromban volt egy furcsa rémálmom, amire nem emlékeztem sosem, csak azt, hogy egy furcsa borzalmas érzés volt közben. Ez már évek óta elmúlt, viszont az álomban érzett érzés ébren néha elfog, és nem tudom mi ez. Szóval kb. olyasmi mintha nem is ez a világ lenne, mintha egy buborék lenne körülöttem, felgyorsultnak érzem ilyenkor a világot, meg magamat is. Az előbb olvasás közbwen jött rám, és kb. 5x gyorsabban tudtam olvasni az adott cikket! Közben pedig félelem jön rám. Mi a frász ez?
2012. jún. 13. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de mérd meg közben a pulzusod.
2012. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát megcsekkolom legközelebb, egyébként pont magas pulzusra szedek béta blokkolót
2012. jún. 13. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vérnyomás probléma

2. Talán nem is olyan a világ, mint amilyennek érzékeljük és néha elárulja magát. Kb. mint a Mátrix című filmben.

Nekem is korábbi álomhoz kapcsolódik, hogy néha másképp érzékelem a valóságot. Volt egy időszakom, amikor reggelente olyan éber álmaim voltak, hogy egy idő után már nem tudtam eldönteni, hogy mi a valóság és néha már akkor sem voltam biztos benne ,hogy ébren vagyok, amikor már valóban felébredtem. Hónapokig tartott, napi rendszerességgel. Felkeltem, tettem a doglom, elmentem dolgozni stb. de mindig történt valami furcsaság, amitől gyanús lett ,hogy ez nem valódi és amikor rájöttem ,hogy a "testem otthon maradt" bepánikoltam. Kezdtem magam őrültnek érezni, csipkedtem a bőröm, ha éreztem ébren vagyok, ha nem éreztem már tudtam hogy nem vagyok ébren. Úgy tűnik ez megszűnt a költözéssel egyidejűleg, de azóta engem is elfog napközben olyan fura érzés és gondolat, hogy mi is a valóság?

2012. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hehe éber álom, jó lenne ha nekem is lenne hozzám szerencsém:D Na mind1. Érdekes amit írsz, vérnyomásom és pulzusom is megnézem legközelebb géppel, ha előfordul.

Köszönöm a válaszokat, azért ha valakinek eszébe jut még vmi örömmel halgatom :D

2012. jún. 13. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
A bal agyfélteke felel az időérzetért, esetleg neurologussal is érdemes beszélni.
2012. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!