Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent pontosan ha egy...

Mit jelent pontosan ha egy ember manipulatív?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem egy asszertivitás tesztet és egyszerre vagyok manipulatív is nagy mértékbe és még nagyobb mértékbe asszertív.A manipulátor az befolyásoló??
2012. jún. 20. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez fura, mert a kettő igazából ellentétes.

[link]

2012. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, befolyásolhatót jelent a manipulatív ember. Ezen is tudsz változtatni, ha ragaszkodsz a saját elképzeléseidhez és akaratodhoz.
2012. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az asszertivitás az önérvényesités képességét jelenti, kvázi a manipulativ ember ebben gyenge, hiszen mások befolyása alatt áll/hat.
2012. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Régen éreztem magam befolyásolhatónak míg anyuéknál laktam most már egyre kevésbé de állítólag ezek a tulajdonságok mindenkiben megvannak különböző mértékbe.
2012. jún. 20. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es ne írj már ekkora hülyeséget!

[link]

2012. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja. A manipulatív, manipulál. Aki ezt elszenvedi adott esetben, azt/őt pedig manipulálják.
2012. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!