Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges valahol ingyenesen...

Lehetséges valahol ingyenesen (TB támogatottan) pszichológushoz járni?

Figyelt kérdés
Sajnos a több ezer forintos óradíjjal dolgozó pszichológusokat nem tudjuk meg engedni magunknak, ezért keresek ingyeneset. Pszichiáternél már voltam, de eléggé felületes volt sajnos (hálistennek gyógyszert nem írt fel). Amúgy szociális fóbiától szenvedek.

2012. jún. 21. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, háziorvos segíthett ebben, beutalhat a legközelebb praktizáló szakpszichológushoz.
2012. jún. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én pl. TB támogatott rendelést vezetek.
2012. jún. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor mindenképp először a háziorvosomhoz forduljak?


Második válaszoló: az ön rendelésére lehet jelentkezni, vagy csak házi orvosi beutalóval?

2012. jún. 21. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Hozzám kell beutaló, szülészeti klinikán dolgozom. Nem nagyon szokták tudni a háziorvosok, hogy hogyan kell hozzánk irányítani valakit, érdemes erősködni náluk egy picit.
2012. jún. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy kisvárosban lakom, nálunk is van az Egészségházban pszichológia szakrendelés. Engem a pszichiáter küldött oda egyszer, elmentem, bekopogtam, és kértem időpontot.
2012. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férjemet a pszichiáter küldte a helyi pszichológushoz, ingyen jár, de azért egy kicsit ki kellett könyörögni, hogy úgy mondjam, nagyon nem ajánlgatták. Nagyon sokan vannak nehéz bekerülni, de ha egy kicsit határozottabb vagy, akkor el kell hogy küldjenek valahova!
2012. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!