Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy társaságban azt mondják...

Ha egy társaságban azt mondják valakire, hogy antiszociális, akkor az illető hogy viselkedett, hogy ezt mondták rá?

Figyelt kérdés
és mi válthatja ki ezt ? miért lesz az ember antiszoc ?
2012. jún. 24. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
általában "kihúzza" magát a beszélgetésekből, nem társalog, inkább csak hallgatja a szót, de ez se igazán, az antiszociális inkább az aki nem tud beilleszkedni a társadalomba, nem megy emberek közé, utálja az embereket
2012. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fura dolog ez az "utálat". én is nagyon "antiszociális" vagyok, bár furcsálom ezt a kifejezést, mert nem vagyok az emberek ellen, és nem utálom őket. csak nem tudok beilleszkedni,és bármennyire kedvelem az embereket, látszik, hogy zavarban vagyok köztük. így könnyen kiszúrják, hogy "antiszociális" vagyok.
2012. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, te nem vagy antiszociális! Akire ezt mondják, az kerüli az embereket, és ha kénytelen társaságban lenni (munka, suli) kerüli a többséget, nem szól hozzájuk, max. válaszol, de abból is tükröződik a kedvetlenség, ellenszenv.
2013. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig mondták rám már ezt, és többnyire igazuk is van, látszólag, pont olyannak tűnők, amit leírtál. Elég durva szó ahhozképest, hogy gyilkosokra is használják meg minden:) de az én esetemben "csak" az a baj, hogy nem tudom pl. kifejezni magam(talán emiatt szorongok), emiatt pl. suliban hülyének néztek, miközben tudtam, hogy nem vagyok az, vagy bármilyen viszonyulási formát nem tudok elfogadni, amig nem tudom kifejezni magam/önmagamat adni, talán emiatt kerülöm az embereket:).
2013. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy az ellenszenv is tükröződik rajtam emiatt, rokonszenvemet így hiába mutatom ki, csak fárasztó lesz, vagy azt is félre értik.. szóval nem könnyű dolog ám, nekem.
2013. ápr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

aszociális az, aki emberkerülő.

antiszociális az, aki ártani akar.


szóval a csendes gyerek kategória nagyon nem ugyanaz, mint a sorozatgyilkos. az antiszoc másik neve pszichopata. és a pszichopaták sokszor megnyerő emberek. az aszocok, akik hülyén vigyorognak, meg nem azok.

2014. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!