Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik öngyilkosok akarnak...

Akik öngyilkosok akarnak lenni: miért teszik?

Figyelt kérdés
Ha lehet olyanoktól várok válaszokat akik akartak/akarnak ilyesmit tenni, nem pszichiátriai elemzéseket.
2012. jún. 25. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na mi a helyzet veled kérdező?...

Én am akartam,kicsit még most is. Értelmetlennek tartom az életet,azért.

2012. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
15 eves vagyok lany. Meg a suli utolso par honapjaban amikor volt a felveteli az uj sul valasztas stb akkor megprobaltam. Nagyon nagy volt a teher mindenki kiabalt velem hogy ennyi ponttal meg kukasnak se mehetek el. Egyik nap anya nagyon kiabalt velem en meg gyenge voltam es oblitot ittam majd ra gyogyszert suedtem. Este ossze est es korhaz. Borzaszto volt. Azota panik beteg vagyok es sulyos depresszioval kuzkodok. Roviden.mert gyengek menekulnek ahogy enis tettem vol a
2013. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
9. válaszoló vagyok. Még vagyok :D Így másfél évvel későbbről egy érdekes adalék: még a párkapcsolatomat is elvesztettem, de hozott más dolgokat is az élet, úgyhogy talpon vagyok. Ha korábban megöngyilkolom magam, akkor sok dologból kimaradtam volna.
2013. dec. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!