Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha elalvás...

Mit csináljak ha elalvás előtt állandóan kattog az agyam, és emiatt nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés

Elalvás előtt mindig belém bújik a nagy filozófus, és minden álom kimegy a szememből. Már annyira elegem van. :/ Hiába fáradok ki fizikálisan napközbe, este nem hozza meg a fáradtságot. Persze napközben meg aludnék, mint a bunda, de ha ledőlök, ha nem, este akkor sem megy az alvás.


Már egész héten ez megy, és rohadt unalmas...

Valami jó tanács?


Köszönöm!

15/L


2012. júl. 2. 02:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Áh, nem szeretek bulizni. :/ Lefárasztani pedig lefárasztom magam, mert az utóbbi 2 napban bicikliztem 1 órát, tornázni is szoktam, meg hasonlók. Remélem, ma jól alszok. :)
2012. júl. 2. 22:44
 12/15 A kérdező kommentje:
Emberek, a Spectrum másfél óra alatt elálmosított, és már éjfél után pár perccel aludtam! :D
2012. júl. 3. 08:31
 13/15 anonim ***** válasza:

Mondtam hogy a Spectrum a nyerő. Ráadásul reggelre egy csomó érdekes adatot tudok.

Tudtátok pl. hogy az Admirális lepke képes átrepülni az Atlanti-óceánt?

2012. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én ezt nem tudtam, de jól beletrafáltál, mert imádom a lepkéket és a pillangókat. :)

Amúgy most a vulkánokról volt szó és a röntgensugárról.

2012. júl. 3. 10:23
 15/15 anonim ***** válasza:
én most direkt ilyen kulcsszavakkal találtam erre a kérdésre szal nálam is ez a probléma:D De főleg nyáron szokott ez nekem lenni, nah próbálkoztam a discoveryvel az nem jött be mert a monoton szöveg jó volt, de mindig elkezdett érdekelni és néztem xD azon vettem észre magam h hajnal 3 van már ásítozok meg hót fáradt vagyok de nézem mert izgalmas valami volt xD
2012. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!