Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok megválni a depressz...

Nem akarok megválni a depressziótól?! (többi lent)?

Figyelt kérdés
Nehéz időkön vagyok túl, kétségbeestem, feladtam mindent, feladtam az életem. Az utóbbi fél évben javult az állapotom, és jobban érzem magam, itt jön a problémám, nem akarok megválni az elhagyatottság érzésétől, az elkeseredettségtől, az érzéstől, hogy nincs mit vesztenem, az üresség ami kialakult bennem, nem akarom elhagyni. Elnézést mindenkitől akit felháborít a kérdésem, pszichológustól nem igen merem megkérdezni, ezért hozzátok fordulok, hátha van valaki aki megtudja ezt magyarázni. Miért történik ez velem ? Kérdezzetek, ha valami nem világos, amint lehetőségem van reagálok.

2012. júl. 3. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
mert félsz az újtól, szerintem azért, és lehet csak idő kérdése és megszokod, hogy már nem vagy depis, természetes, hogy furcsán érzed magad, DE kérdezzed már meg azt a pszichológust is! :))))
2012. júl. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)!
2012. júl. 3. 11:56
 3/7 anonim válasza:
nem lehet hogy azért, mert ez az érzés már szinte egybeforrt a személyiségeddel? és félsz hogy elveszíted a személyiségedet, hogy utána már nem az leszel, aki voltál
2012. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van bennem félelem de nem tudom megállapítani hogy miből jön. Nem vagyok tisztában az érzéseimmel vagy nem is akarok tisztában lenni velük ezt sem tudom pontosan. Többnek, értékesebbnek éreztem magam mikor a kérdésben említett állapot fent állt.
2012. júl. 3. 16:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést nem jól válaszoltam. De igen a személyiségemen tényleg gyökeresen változtatott a helyzet, de úgy érzem a javamra, és ezért úgy érzem nem akarok megválni tőle de nem tudom hogy ez a pontos oka e hogy nem akarok megválni(hogy a javamra vált).
2012. júl. 3. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a szavaid alapján úgy érzem,h attól félsz,h mire összeded magad,nem leszel magányos,lesz életcélod,boldog kis életed,akkor újra lesz mit elveszítened. Könnyebb úgy élni,ha nincs semmid,senkid,nem érdekel semmi és senki és nincs mit elveszítened.

Ez lenne az én véleményem.

2012. júl. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uccsó válaszoló, akkor miért érzem azt hogy az egyébként jelenlegi nem túl értékes életem többet ér mintha boldog lennék és elérném amit akarnék ? Vagy csak azért gondolhatom így mert nem ismerem az életnek azt az oldalát és értékeit ?
2012. júl. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!