Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már az öngyilkosságon gondolko...

Már az öngyilkosságon gondolkodok van kiút mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legnagyobb gond a szüleim nem bírják elviselni ha boldog vagyok napi 24 órában felügyelnek mindenkit elzavarnak eltiltanak tőlem... Még ha a barátaimtól egy apró ajándékot kapok azt is emgsemmisítek pokol az életem mindenki előtt lenéznek és letagadják h a lányuk vagyok már több éve depressziós vagyok de már úgy érzem hogy ennek véget kell vetni....
2012. febr. 3. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
17
2012. febr. 3. 15:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs senki más rokonod? Aki esetleg szeret vagy valami? Kérd meg hogy a gyámod legyen valaki. Családsegítő bármi. Biztos kell lennie valami megoldásnak....
2012. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom jársz iskolába. Lehetőséged van elmondani az osztályfőnöknek, védőnőnek, igazgatónak, vagy felkeresed a gyámügyet a polgármesteri hívatalba. Hozzájuk fordulsz akkor segíteni fognak. Esetleg a háziorvosodhoz is elmehetsz.
2012. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ők ketten szeretik egymást? Jól működik a házasságuk? Tisztelik egymást? Mert a rosszul működő szülő-gyerek kapcsolat a rosszul működő házastársi kapcsolat eredménye. A gyereket tekintik bűnbaknak, amiért benne maradtak egy nem megfelelő kapcsolatban. És ez általában az anya-leány kapcsolatra nagyon rá tudja nyomni a bélyeget. Bevallatlanul is az van a háttérben,hogy "Drága leányom te sem lehetsz boldog, mert én sem vagyok az!" De, nálad ennek a szenvedésnek már látom a végét, hamarosan nagykorú leszel, munkát keresel, független leszel és elköltözöl hazulról. Ők ezt pontosan tudják, csak azt nem tudják, hogy akkor velük mi lesz. Ettől félnek. Tehát az ő szempontjukból az a legjobb, ha te tele vagy komplexusokkal, gátlásokkal és lehetőleg csökkent értékűnek érezd magad, mert így még sokáig ki leszel nekik szolgáltatva, ők pedig kényük kedvük szerint uralkodhatnak rajtad. Addig sem kell egymással foglalkozniuk, vagy saját magukkal. Igyekezz felnőni, hogy mielőbb önállósíthasd magad. Ez az egyetlen megoldás. A buta gondolatokat pedig hessegesd el magadtól, mert nem méltó egy kedves fiatal lányhoz, hogy buta gondolatokkal foglalkozzon. Egy puszi az orcádra, mikor mosolyogsz. Most.-)))
2012. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csakhogy kívülállóhoz nem szeretnék fordulni, Családom többi tagja pedig a szüleimet támogatja...

Tudom majd ha felnövök... de így is minden nap egy sírássalteli örökkévalóságnak tűnik szóval már nemtudom mitsináljak.... Szüleim meg egymás között elvannak csak velem ilyen g****ik

2012. febr. 3. 15:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig ha kiszeretnél ebből lépni, akkor szükséged van külső segítségre. Tudod csak azon lehet segíteni, aki szól, hogy baj van, majd engedi.
2012. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De hogy kezdjem? Kinek lenne jobb elmondani?
2012. febr. 3. 16:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Van iskolai pszichológus? Ahhoz kéne fordulni. Továbbá lehet hogy tudna abban is segíteni, hogy összeüljetek és megbeszéljétek. Esetleg még háziorvoshoz elmehetnél és ő elküldhet pszichológushoz.
2012. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sulinkon nincs pszihológus.... Csak az a baj hogy senkiben se nagyon bízom meg senkivel se szoktam beszélgetni stb.. Inkább mindent magamba folytok és a pszihológusba meg nemegyeznének bele.....
2012. febr. 4. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!