Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tovább, ha ezen nem...

Hogyan tovább, ha ezen nem tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Félek a bunyótól a konfliktuskezelésben egy nulla vagyok és idegileg is leblokkolok ha helyzet van, pszichológushoz is járok de semmi eredménye. Én világéletembe gyáva férfi voltam és az is maradok.


Megmondták, ha barátnőt akarok az az első, hogy ezen változtatok. Amire képtelen vagyok, ha akarnám sem tudnám mert egyszerűen idegileg leblokkolok. Ez a szégyen meg fog maradni egész életemben én így látom.


Van kiút?


2012. júl. 7. 13:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Minden más téren nincs velem probléma, a külsőm is rendben van.
2012. júl. 7. 13:20
 2/6 anonim ***** válasza:
ez elég nehéz szitu, tényleg... úgy vettem le h társaságban egyáltalán nem vagy toppon... a fő hogy bízz magadban . először ezen kell változtatnod, ha te jónak látod magad akkor már minden máshoz jobban fogsz hozzáállni
2012. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pl gyúrhatnál vagy boxolhatnál... esetleg mindkettő egyszerre mind2 önbizalmat ad, jobb leszel, és frankó érzés ha pl erősebb vagy másoknal, ha meg a box menne a bunyótól már kevésbé paráznál szerintem (akár otthon is csinálhatod)
2012. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam... aztán jött a vagány korszak, eljártam kocsmázni és ugy ugy keveredtem bele a roszabbnál roszabb dolgokba, és megtanultam azt hogy nem mindegyik kutya ugat ameik harap, és én is ugattam... egyre komolyabb szóvitákba keveredtem, nálam főlényesebb emberekkel... igaz megverni nem sokszor vertek meg... na a lényeg az hogy le kell küzdeni a félelmedet... és akkor majd te is bátornak tűnsz, hisz a legyőzöd az is vagy...
2012. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
harap ameik ugat *
2012. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ha barátnőt akarok az az első, hogy ezen változtatok"

Ezzel én nem értek egyet.

2012. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!