Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valamiféle roham?

Ez valamiféle roham?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek elég kemény élete van. Idegileg már tisztára ki van, semmire sem tud oda figyelni rendesen. Mesélte, hogy elég sűrűn van rosszul, miután kikészítik. Erős szívdobogásra, remegésre panaszkodott és olyankor úgy érzi hogy mindjárt elájul. Volt olyan is, hogy nem kapott levegőt rendesen, kapkodva szedte és a sírás is kerülgette, borzalmas nagy nyomással ráadásul.

Hogy tudnék neki segíteni? Nagyon féltem!


2012. júl. 9. 05:08
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ez pánikbetegség lesz. Küldd el jógatanfolyamra!
2012. júl. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pánikrohama lehet ilyenkor.
2012. júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ird le hany eves a baratnöd,ha nem tudjuk igy nem tudunk tanacsot adni,nem tud a csaladjatol megvalni,elköltözni,nagyszülök,rokon,alberlet?
2012. júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pszichiáter vagy pszichológus. Ennek biztos, hogy lelki okai vannak, valószínű, hogy már csak szakember tud segíteni.
2012. júl. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszihiater gyogyszerekkel,pszihologus beszelgetessekkel tud segiteni,de amig a baratnöd ki van teve a psziho terrornak,nagy valtozasokat ne varjon.Ezert kerdeztem,hany eves el-e költözhet.Ha megsem ,probalja valahogy maskepp a dolgogat felvenni,egy celt kitüzni,hogy befejezem az iskolat,munka ,ferjhez menni,elköltözni,es ennek a celnak elni,addig ne vegye magara,annyirra amit mondanak,en is igy voltam,mar ha valami durvat szoltak,v. veszekedes volt,az egyik fülemen bement,a masikon kijött,na ezt sem birja mindenki.Biztos nehez neki,en is sokaig szedtem gyogyszert,de aztan rajöttem,kiert?
2012. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is pont ezek a tüneteim de nem tudom hogy mi lehet.
2012. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!