Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Be lehet feküdni önkéntesen a...

Be lehet feküdni önkéntesen a pszichiátriára? Csak pihenni szeretnék!

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 20:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy ebben?ott azért vannak nem pihenni vágyó emberek.Egyébként beutaló kell hozzá én úgy tudom...

Mi lenne ha inkább,egy viéki szanatóriumba mennél,vagy egy wellness körút,vagy egy erdélyi panzió,hidd el megnyugtató:))

2009. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem tudok most ilyenekre költeni!Egy szanatórium tényleg jobb lenne!De a problémák nagyon és sokan vannak és egy welness hétvége csak rontana rajta!Amúgy utálom a vizet!
2009. júl. 11. 20:47
 3/23 A kérdező kommentje:
A háziorvos adhat a pszichiátriára beutalót súlyos depressziós tünetekkel????
2009. júl. 11. 20:55
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem adni fog ha szépen kéred
2009. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is mindig ezt csinálta.Csak elment ˝pihenni˝ egyszer,meg még egyszer,meg még egyszer...na mindegy...


Be lehet feküdni,beutaló sem kell,ha öngyilkossági szándékra hivatkozol,a doki saját felelőssége miatt nem küldhet el.... :-(...valószínűleg ki fognak ütni gyógyszerrel,ha hiteles vagy...

Jó ˝pihenést˝ :-/

2009. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
1 hónapja súlyos depressziós tüneteim vannak!Itthon nem bírom ki!
2009. júl. 11. 21:26
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem,nem akartam lelkiismeret furdalást kelteni benned,hidd el nagyon sajnállak.Tudom mi a depresszió,anyám által átéltem.Még így is azt mondom,hogy menj...inkább,minthogy kárt tégy magadban.És őszintén kívánom,hogy jobb legyen,de rossz lesz amikor ki kell jönnöd.Félni fogsz,hogy vissza kell menned oda,ahonnan egy időre el tudtál menekülni.Innentől fogod mentsvárnak tekinteni a kórházat.

Őszintén jobbulást kívánok!

2009. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter adhat beutalót, ha van rá indok. Súlyos depressziós tünetek lehet hogy elég oknak bizonyulnak. De azért nem olyan szórakoztató a kórház, csak hogy tudd.
2009. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy senkinek nem tartozol magyarázattal!Fel a fejjel!
2009. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nem bírom ki azt a hatalmas nyomás a mellkasomon!Mindig ott van!Mikor nevetek akkor is!Sosem akartam menekülni,de most annyira tehetetlennek érzem magam!Még a párom sem boldogít!Vele is csak kiabálok vagy hozzá sem szólok!
2009. júl. 11. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!