Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem akarnak elvinni...

Miért nem akarnak elvinni pszichológushoz? :' (

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok bajom van még talán menthető vagyok de ha nem segít valaki hamarosan megőrülök.. segítségre van szükségem de a szüleim nem értik meg..nem bírom már az életet..az állandó rossz kedvet meg,ogy ennyire utálnak az emberek..
2011. nov. 5. 15:33
 1/5 life is beautiful válasza:

sajnos nem tudok épkézláb választ adni egy sefüle-sefarka kérdésre..valahogy meg kell győznöd őket, ha nem megy beszélj mással, rokonokkal


én sem bírom ,az életet, de én ezen szeretnék változtatni ,és úgy érzem jó úton járok ,lassú de jó úton a változás felé

nyugodtan írjál ,talán tudok segíteni, de így hgoy nem mondasz semmi konkrétat nehéz.:)

2011. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért akarok elmenni,mert rengeteg oylan problémám van,amin egyedül nem tudok változtatni.. próbáltam! nem megy.. pl. az,hogy ideges leszek a sulitól,a tömegtől rosszzul vagyok ezeknek a gondolatától is..nem bírok egy társaságban m,egszólalni! ilyenek..
2011. nov. 5. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy, de lehet, hogy kinövöd. Én is ilyen voltam gyerekként sokáig, most felnőtt koromra meg akkora lett a szám, mint a diadalív. Azt ,hogy miért nem akarnak elvinni, erre mi nem tudunk válaszolni, mert nem ismerjük a szüleidet és a körülményeket. Próbálj meg leülni beszélni velük a problémádról, ha kell, többször is. Elsőre csak kamasz hóbortnak fogják gondolni, ezért nyomatékosítani kell ,vagy végső esetben bizonyítani is.
2011. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iskola pszichológus. Hozzá nem kell a szülő... és tud segíteni :)
2011. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van az iskolátokba iskola pszichológus, azt nyugodtan felkeresheted. Nem kellenek oda szülők.
2011. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!