Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18 év alatti személy hogyan...

18 év alatti személy hogyan juthat el a szülők tudta nélkül egy pszichológushoz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 21:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
25%
Ott van az iskolai pszichológus.
2012. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de gondolom, az valahogyan értesítené a szülőket a problémáról.
2012. júl. 11. 21:23
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez 1 jó kérdés, sétálj be egy pszichiátriára azt kérdezd meg :D
2012. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
sanszos ,hogy a szüleiddel a kapcsolatodban is van valami geb*sz ha ennyire nem akarod ,hogy tudják hova mész és az a valami egy pszichológus... ezen azért gondolkodjál el!
2012. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
kivéve ha mittudomén... morbid lesz de megerőszakoltak és azért nem akarod ,hogy tudják. Ha így van akkor is tudniuk kell egyébként csak ,hogy tudd 18 év alatt szinte mindenhez szülő kell ami nem véletlen... talán meg is könnyíthetik a dolgot. Egyébként mi van? Mi a baj ?
2012. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

elmész a házi orvoshoz és kérsz beutalót, aztán mész a pszichológushoz megkérdi mi bajod van és valószínű ad egy időpontot


miért kellene ehhez a szülő?

2012. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18 év alatti személy is forduljon az orvoshoz, akihez egyébként is jár, és vele megbeszélheti, hogy milyen beutaló szükséges és melyik egészségügyi intézménybe kell mennie. Nézd, szerintem nem tudod kikerülni a szülőket ebben az esetben, mert a szüleid együttműködése feltétlenül szükséges a terápiához. Valószínűleg ott romolhatott el valami, ugye, a szüleiddel való kapcsolatodban, mert másképp meg tudnál bízni bennük. Nem értenek mg, ugye? 15 éves vagy, ugye? És lány, ugye? Amúgy, áldja meg a Jóisten aki ezt az oldalt kitalálta, mert itt "amit nem mondhatsz el senkinek, azt elmondhatod mindenkinek"(Karinthy után szabadon)és ez felér egy anonim lelki elsősegélynyújtással. Egyébként, ha úgy van pénzed(feltételezem, hogy nincs)bármelyik pszichológus magánrendelésére kaphatsz időpontot és elmondhatod a problémáidat. Ölellek szeretettel.
2012. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
utolsó: szerintem a pszichológus ( ha normális és értelmes ) azért kifogásolni fogja ,hogy a szülő nem tud róla.
2012. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"utolsó: szerintem a pszichológus ( ha normális és értelmes ) azért kifogásolni fogja ,hogy a szülő nem tud róla."

sanszos, de anno 16 évesen, persze említettem a szüleimnek, de nem jöttek el velem úgy az első 2-3. alkalom után szóltak, hogy jó lenne, ha tudna beszélni legalább egyik ősömmel, így szóltam otthon, igaz kínos volt, de akkor azt beszéltük meg, ha nem tud/akar eljönni egyikük sem, az sem baj, jobb ha egyedül megyek, mint ha sehogy...

2012. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz menj, vagy egy lélekbúvár 'természetgyógyászhoz'! Az exxem pont ezzel foglalkozik:1-2 kezelés és már helyre is tett! Írd meg melyik városban, vagy településen élsz! Nagyon szívesen segítek! Denisz
2012. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!