Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan segitsek neki?

Hogyan segitsek neki?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy fiúval msnen, de állandóan csak panaszkodik, hogy unja az életét és hogy csak rossz dolgok történnek. vele. Már nem tudok neki mit mondani, pedig szeretnék neki segíteni. Barátai nem nagyon vannak, a szülei nem foglalkoznak vele és most szakitott a barátnőjével..
2009. júl. 12. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Találkozz vele, és menjetek el kirándulni és dumáljatok nagyokat!! Amugy eléggé érdekes hogy az életét unja ugyanakkor irántad érdeklődik...


Ez ilyen ocska emos duma mi? Hogy jaj de xar meg minden közbe meg a legnagyobb önzö seg.fej, semmit nem lát csak a saját tüköképét!


Én nem hagynám annyiban, nem neked kell udvarolni neki hanem neki kell udvarolnia neked!!

Jól megverném az ilyen hisztis kis kandúrt, és bele nyomkodnám az orrát a kakijába!! :D


Ha szereted, verd meg aztán mond neki azt hogy látod hogy mégse olyan xar? Ami nem pusztit el az megerősít!!

2009. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amugy a barátnőjével is érdemes lenne elbeszélgetned, mielőtt még erősen hülyének lennél nézve...
2009. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enyhe depressziója van, annyira nem súlyos, mert Te pl érdekled. Ilyennel kapcsolatot ne kezdj, mert terápiás célokra kellenél neki, nem társnak, és kemény lenne a szakítás.
2009. júl. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én a nyáron megismerkedtem egy ilyen sráccal, tökre rá ilik a leírás, de kb. 3 hete megismerkedett egy csajjal, és hál' istennek járnak is:D ráébredt, h. az elején "depigombóc" volt, és mostmár próbál jobb lenni^^Nem tudom hány éves a te esetedben a srác(nálam 18) de ha az a baja h. nincs csaja, és nem érdeklődnek iránta, akkor valahogy rá kéne ébreszteni, h. nem kell már most megtalálni a nagy Ő-t, hiszen vannak akik csak 25-30 évesen kezdenek randizgatni...Előbb-utóbb megismer majd valakit, aki hozzáillő...(bocs, kicsit elkalandoztamXD) Lényeg h. túl kell tennie magát ezeken, és nem csak panaszkodnia, hanem tennie is kell valamit, h. jobb legyen.(bocs, lehet h. tök hülyeség amit mondok, nem kell megfogadni, csak leírtam ^^")
2009. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!