Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit csinálnátok, ha "most"...

Ti mit csinálnátok, ha "most" kezdtétek az életet, de már úgy érzitek, hogy beleuntatok mindenbe?

Figyelt kérdés
2éve dolgozok, de még egyetemre járok levelezőn. Egyre jobban azt érzem, hogy minden nap csak ugyanaz, tanulni, dolgozni...szabadságom persze nincs mert a suli elviszi mind. 1,5éve nem voltam 4napnál több szabin, amin tényleg pihenhettem volna, persze ott is tanultam. Nincs semmihez sem kedvem, alig keresek valamit, semmi se motivál, már az se h ki kéne menni külföldre. Tudom ez az élet rendje h dolgozni mert éhendöglesz, de ez nekem nem teszik. Szüleim is azért dolgozzák halálra magukat h ne vegye el a bank a házukat. Ez nagy motiváció. Egyébként nem vagyok egy annyira talpraesett gyerek, sok mindenből kicsit "bénább" vagyok mint más korombeli. Tudom bennem van a hiba, mert ha másnak megy nekem is kellene...
2012. júl. 11. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet kissé sok együtt a suli és még a meló is, nem? Esetleg halaszthatnál egy félévet, hogy pihenj vagy ha szülők tudnak segíteni, akkor abbahagyhatnád a melót vagy valami olyan munkát kereshetnél, ami csak 4 órás.

Viszont a lényeg a sulinál is meg a melónál is, hogy szeresd, mert akkor nem szenvedés.

2012. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 swad ***** válasza:
a helyedben vissza mennék az időben és részt vennék valamelyik gulag, recski, vagy auswitzi csapatépítő tréningen. Aztán, ha elvégezted sikerrel a "tanfolyamot" talán nem leszel ilyen kis nyavajgós, önsajnáltató, kis mimóza lelkű puhapxcs, mint amilyen most vagy. A faxxm ki van az ilyenekkel... Egy beduinba több életösztön szorult,mint ezekbe...
2015. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!