Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen problémám lehet, ha...

Milyen problémám lehet, ha nagyon szétszórt vagyok, sosem tudom mit hová tettem, elhagyom a dolgaimat, beszélgetés közben egyszercsak elveszítem a fonalat?

Figyelt kérdés

Elhagyam például Fonyódom a hajókikötőben nemrég a pénztárcámat,kipakoltam egy padra,szerencsére a jegyirodában félretették nekem,sosem találom a telefonomat,a kocsikulcsomat,a pénztárcámat.

Egyszer egy vadonatúj telefont itthon úgy elhagyam pár éve,hogy egyik pillanatban még beszéltem rajta,majd egy óra múlva már sehol sem találtam :-( .


Sokszor kétségbeesem amikor valamit nem találok és nem siekrül felidéznem ,hogy hová tettem,pénzel engem simán átvághat bárki,mert azt sem venném észre,csak ha nagyon nagy összeggel tennék.


Diplomás vagyok,tehát elvileg értelmileg rendben vagyok...kezdem megkérdőjelezni !


2012. júl. 12. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgok bárkivel előfordulhatnak. Nem kell rögtön azt hinni, hogy nem vagy normális. Minden rendben van.
2012. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A családom szerint nálam túl gyakoriak ezek a dolgok .


Nem egyszer estem mostanában pánikba,hogy jaj hová tettem ezt,hol hagytam el azt ?

2012. júl. 12. 16:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idös vagy? F/N?
2012. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
37 éves nő.
2012. júl. 13. 11:19
 5/6 anonim válasza:
és a hajszíned?
2012. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mint kiderült figyelemzavaros vagyok .
2012. aug. 1. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!