Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről aki semmit nem akar az élettől?

Figyelt kérdés
szó szerint semmit 22/f vagyok..a sztori röviden ennyi: 15 éves koromig átlagosnak mondható gyerek voltam és az életem is rendben zajlott...általános utáni nyáron elkezdtem füvet szívni és cigizni...később jött az alkohol is persze...elkezdtem egy középsulit(szakmunkás képzőt) de kirúgtak a sok hiányzás miatt(10 félévkor)..aztán átkerültem egy másik suliba de ott is csak bukdácsoltam és onnan már önszántamból léptem ki...elkezdtem munkát keresni hát ilyen végzettséggel közmunkás lettem itt ahol lakunk(vidék)...hát ha ez nem lenne elég szánalmas akkor még ezek mellett drogproblémám is volt egészen 2,5 hónappal ez előttig..nagyon sok füvet szívtam az elmúlt 6 évben és persze nem maradtak el a "party" drogok sem mint extasy,speed,kati, ja és a hasist is próbáltam...ezek miatt 3 éve minden évben elég komoly depresszió kínoz és a drogok előhoztak nálam egy komoly agorafóbiát ami nálam kicsit elharapódzott...most ott tart h egyedül az udvaron tartózkodni nehezemre esik úgy félek kint h a házat alig merem elhagyni ....a lényeg h nagyon elcsesztem az életem és feladom mert nem akarok újrakezdeni semmit elég volt az újrakezdésekből az elmúlt 3 évben.... és ezért nem akarok már semmit az élettől így 22 évesen.!

2012. júl. 12. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa, hogy 8 osztállyal ilyen tökéletes a fogalmazásod. Kérj segítséget valamely rehab szervezettől, hiszen a lelked gyógyulása fontosabb, és főleg a civil rehabok ebben segítenek.
2012. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szedjed magad összefelé! Egyenes úton haladsz az öngyilkosság felé. A szintetikát hagyd el a 'csába, a zöldet meg mérsékeld heti 1.re de akár 2heti egyre is. Én kőkemény herbal problémákkal küzködtem kb 2 évig 0-24ben minden nap be voltam állítva. De aztán összefogtunk a haverokkal és együttes erővel letettük. 1,5 hónapja nem szívtunk és azt kell mondjam nem is hiányzik, a herbal egy életmegnyomorító alja szar. De a zöld az más, abból nyugodtan beleszaladhatsz néha(!) 1-1 cigibe mert relaxál és energizál de te szívd a zöldet ne a zöld téged. Jelentős különbség van a kettő között. Az eddig olvasottak alapján te is beleestél abba a csapdába mint én anno hogy elragadott a partyzhatnék és a suli rovására ment. Hálisten én időben kapcsoltam és még össze bírtam magam szedni úgy ahogy egy suliváltással meg némi odafigyeléssel. Figyelj, elhiszem hogy nagyon nincs erőd meg lelkesedésed hozzá mert padlóra küldött az élet, megesik mindenkivel de nincs akkora sz*r amiből ne lehetne kimászni egy kis hideg fejjel való gondolkozással. Ennél lejjebb már szinte nem is csúszhatsz, úgy hogy itt az alja innen már felfelé vezet az út. Hagyd a melót a francba, íratkozz be egy esti suliba 2 év nem a világ és máris lesz egy érettségid. Utána meg még 2 év alatt szerezhetsz egy szakmát OKJ-sen aztán meg tiéd a nagyvilág, menj ki külföldre melózni meg szerezni egy kis tőkét és vállalkozz. Elég masszívnak hangzik gondolom de ha már tényleg nem remélsz semmit az élettől akkor tulajdonképpen mindegy hogy mit csinálsz, és ez még mindig építőjellegűbb a jövődre nézve mint kapálni éhbérért. Bőven nem b*sztál még el semmit csak kell a kezdőlökés hogy elindulj a jó úton:) 22 éves vagy előtted az élet meg még bármire képes vagy elvégre hol vagy még a 75-től. Addig még sokra lehet vinni. Ahogy olvasom az írásodat az a véleményem hogy em vagy te alapból hülye csak ráléptél a rosszútra és későn kapcsoltál:) A generál meg van benned a feladat teljesítéséhez csak használd az eszed:) Ha bármiben tudopk segíteni írj rám bátran aztán megnézzük mit tehetünk:) 21/F
2012. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
énis iylen vagyok 18éves:Dugyanez alkohol,fű,drog,de leszarom,jo ez így nekem:D:DDDD
2012. júl. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
énis herbál függő vagyok:Dés jól megfogalmaztad életmegnyomorító szar,2éve szivom,azota eltorzultam,leszarok mindent,személyiségproblémáim vannak,ugyh jo is h lettted
2012. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!