Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan léphetnék ki a fantázia...

Hogyan léphetnék ki a fantáziavilágomból?

Figyelt kérdés
Olyan a világom amilyennek elképzelem, nem csinálok semmi olyat ami szerintem rossz, kudarcélményt okoz, pedig ki se próbáltam.Jól eléldegéltem idáig ezzel, nem tapasztalati úton szereztem az infókat hanem fantáziálgatásokkal, kicsit elhidegültem a világtól.Most vettem észre ezt magamon, változtatni szeretnék. Vélemények helyett a tapasztalatokra szeretnék építeni.Szerelem,szex,munka,sport - nem vágtam bele ezekbe a dolokba az alaptalan félelmeim miatt. Kezdem a sporttal is az a legkönyebb egyenlőre.Tanács?
2012. júl. 13. 10:48
 1/3 A kérdező kommentje:
20f
2012. júl. 13. 10:49
 2/3 shoona:D ***** válasza:
ez jó,és ilyenkor fontos a társasági élet is :)
2012. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tanácsot nem szeretnék adni, de leírom az én tapasztalatom: 16 évesen felépítettem magamnak egy fantáziavilágot, bármilyen kudarc ért az életben, könnyen túl tettem magam rajta, mert az én kis világomban minden szép volt és jó. Nekem ebben a világban élni kb. másfél évet tartott. Most 21 évesen egy trauma miatt pszichológushoz járok, és csak most derül ki, hogy azóta is mély hatással volt rám. Tehát én csak azt szeretném mondani, hogy az én esetemben egy szakember kellett, hogy rájöjjek milyen károkat okoztam magamnak (pl. olyanra gondolok, hogy akkor rengeteg energiát éreztem magamban, állandóan járt az agyam azon, hogy hogy tehetném szebbé és jobbá a kis világodat, és amikor kiléptem önerőből ebből a világból, vagyis pár éve, azóta szinte állandóan fáradt vagyok, semmi energiám nincs, nagyjából semmi nem jellemez abból az állapotból jelenleg). Kívánom, hogy tudj kilépni ebből az ördögi körből, és tudj teljes életet élni!:)

21L

2012. júl. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!