Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a dühkitörésekről? Valaki segítsen.

Figyelt kérdés

Egyre jobban zavar, hogy hajlamos vagyok dühkitörésekre...egyre gyakrabban. Arra is gondoltam, hogy a fogamzásgátló esetleges mellékhatása, de mivel évek óta szedem, és a papír sem említ ilyesféle mellékhatást azt kizártam. Más gyógyszert rendszeresen nem szedek.

Szörnyen idegesít ez a szokásom, mert sokat bántom ezzel a páromat. Múltkor is nagyon összekaptunk egy kis hülyeségen. Csak azt éreztem, hogy elpattan egy cérna az agyamban mindjárt, leordítottam (ami biztos nagyon megalázó volt a haverok társaságában) és otthagytam. Sírógörcsöt kaptam, és nem akartam senkivel sem beszélni. Sajnos utánam jött, és csak durvult a dolog, miután ő is ideges lett, ettől én még idegesebb és így tovább. Próbáltam már sokszor disztingválni magam ilyen esetekben, egy darabig ment, de mindig "visszaesek".

Volt hogy már alig bírtam megállni, hogy ne üssem meg...

Ilyenkor el kell menni pszichológushoz vagy ilyen vagyok és ez normális? Bár ezt nem hiszem, mert már engem zavar. Nem tudom mi tévő legyek.

Valaki segítsen, hogyan tudnék erről leszokni, mert nem akarom saját magam miatt elveszíteni azt akit szeretek...

L/22


2009. júl. 12. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

nyugodatn mehetsz fele pszihogushoz, ha te nemtudopd kontrolállni. fog segíteni.

tippet nemtudok adni, max azt h számolj 10ig, de gondolom aztmár próbáltad :D

2009. júl. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
néha nekem is voltak meg nagyon ritkán vannak is ilyen dühkitöréseim én mikor érzem hogy ez elkezdődne vagy már 1 picit benne vagyok a vitába,kiabálásba és kezdek egyre dühösebb lenni elmegyek futni vagy csak sétálni hogy 1edül legyek nekem ez bevált megpróbálhatnád :D
2009. júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
B6 vitamin, magnézium! Inkább menj el futni a felgyülemlet feszültséget levezeted vele, bár szexhiány is lehet!
2013. okt. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!