Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom elviselni a hiányát!...

Nem bírom elviselni a hiányát! Mit tegyek? Nagyon nagyon fáj! Segítsen valaki! Kérem!

Figyelt kérdés

A párom külföldre ment dolgozni, azt beszéltük, hogy amint ugy alakul megyek ki én is utánna, konkrét idő nincs és ez nagyon fáj nemtudom, hogy vészeljem át, ráadásul, most haragszik is rám, mert sokszer szomoru vagyok és ezért nem is akar már velem beszélni, tudom most nincs a telefonján pénz, de van skyp-azon beszélhetnénk de nem akar már azt sem. Nagyon szeretjük egymást és tudom hogy neki is nehéz, de mit tehetnék ha egyszerüen belepusztulok....

Egyik napról a másikra csak nincs és ez nagyon nehéz, minden megfordul a fejemben!

Kérem segítsen valaki...

Hogy érjem el hogy megbocsásson nekem???


2011. júl. 11. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:

eleve nem értem miért kellett felkapnia a vizet azon h hiányzol neki..ezen nincs mit megbocsátani mert nem csináltál semmit, természetes volt a reakciód. próbálj vidámnak mutatkozni előtte, legalább addig nem gondol arra h te itthon szomorú vagy. talán.

18L

2011. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez is n agyon sokat segített!!!!
2011. júl. 11. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!