Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Számitógépfüggő vagyok?

Számitógépfüggő vagyok?

Figyelt kérdés

Amikor itthon vagyok és nincs semmi dolgom, akkor általában a számitógép előtt vagyok. A számitógépen általában programozok és információt szerzek, néha játszok.

Ha nem otthon vagyok nincs semmilyen idegességem a gép iránt, de telefonról van internet elérésem, ezt főleg utazásnál használom, de van, hogy máskor is ránézek e-mailemre.

Ez függőség?


2012. júl. 15. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Annyi még, hogy napközben nem megyek barátokkal sehova? ha nem iskolai program.


15/f

2012. júl. 15. 13:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd
2012. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A függőség jelei az elvonási tünetek, valamint egy kényszer, hogy élj az eszközzel. Jelei: ha nem tudsz géphez jutni, azokat a tevékenységeket végezni, amiket szoktál, akkor egyre feszültebb, ingerültebb leszel. Valamint egy kényszert érzel arra, hogy végezd az előbb említett tevékenységet, amint fel jön ez az érzés rögtön hozzá is látsz.
2012. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Szerintem nem vagyok függő, csak a környezetem erősködik.

2012. júl. 15. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Ezt te érzed. Ha nem észleled az előző jeleket, akkor nem vagy az.
2012. júl. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!