Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fáradtság okozta derealizáció,...

Fáradtság okozta derealizáció, és deperszonalizáció ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy kialszom magam, mert azt nem lehet mindig?kell e izgulnom miatta vagy ne törődjek vele?

2012. júl. 15. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

MMMiiiiiiiiiiiiiiiiii?

Na aludj egyet pajtás,mert sulyosakat kérdezel!

2012. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Smacilaci! Nem biztos, hogy full hülyeség, drdiag.hu ezt írja: A zavar oka nem ismert, enyhébb formái nem tekinthetők patológiásnak. Múló deperszonalizációs, derealizációs élmény előfordulhat alvásmegvonás, ismeretlen helyre való utazás, traumatizáló élethelyzet, életveszély, halálközeli állapot kapcsán is.
2012. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Hát én nem mondom,hogy nincs ilyen,de a válaszok sokaságából is látszik,hogy mennyire érti ezt az átlag nép.Talán inkább orvoshoz kellene fordulni.
2012. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nyugi fordultam meg majd fogok pszichológushoz járni, de azért ez nem ilyen egyszerű, évek óta kb 2 havonta előfordul mikor kimerült vagyok és vannak olyan élethejzetek amikor nem tudom kialudni magam. Én csak arra lennék kiváncsi mit lehet tenni akkor mikor ez előjön, lehet e veszélyes?
2012. júl. 16. 21:40
 5/7 anonim válasza:
orvos....a szavakat értem de nem tudom a valóságban milyen tünetekkel jár..........
2012. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jutottál már valamire? ... rám is jellemző sajnos. Én GADos vagyok, és amikor ez először jelentkezett, nem voltak ennyire zavaróak a derealizációs tüneteim. De mostanság egyere inkább. Van, hogy 1-2 napig magamról sem tudok, de mpst megfigyeltem ez akkor volt mikor éjfél után feküdtem. Ha előtte lefekszem, akkor reggel/délután nincs gond, de estére teljesen k.o. vagyok. Nem kívánom senkinek :(.
2012. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyszer lázcsillapítót tablettától volt, de az nem érdekes azóta nem volt. Ha ez tényleg pszichés probléma, akkor az segített hogy voltam pszichiáternél, meg máshol, sok helyen hülyének néztek, néha én éreztem magam hülyének, szóval rájöttem hogy NEM AKAROK ILYEN LENNI. egyébként meg kialudtam magam, szóval ez az igazi ok. sok szerencsét, remélem én nem esek vissza a szorongásos tüneteim közé.
2012. szept. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!