Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Önutálatot hogy lehetne...

Önutálatot hogy lehetne enyhíteni, esetleg megszüntetni?

Figyelt kérdés

Évek óta fent áll a probléma(21/L). Talán ez az alapja minden más dolognak ami velem történt, történik.. Voltak családi problémáim, férfiakkal gondok, evészavaros vagyok, egy ideig gyógyszerfüggő voltam, falcolás, 2 öngyilkossági kísérletem volt.

Régen duci voltam és csúnya, visszahúzódó. Most sokan mondják, hogy milyen jól nézek ki, fogytam 20 kg-ot, sminkelem magam, persze épp hogy csak látszódjon, próbálok jól öltözködni. Szóval mindent megpróbálok azért tenni, hogy jól nézzek ki, szép legyek. Ezek ellenére határtalanul rondának és kövérnek látom magam. Ha valaki dicsér,csak legyintek. Ha egy másik lány is van a társaságban, sőt ha jobb csaj is nálam, akkor egyenesen pánikolok. Mindenkinek meg akarok felelni. Egyszerűen már nem bírom, hogy sosem vagyok elég jó.



2012. júl. 18. 14:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi szól az ellen, hogy mindezt szakember támogatásával tedd?
2012. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!