Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fiam at pár évvel ezelőtt...

A fiam at pár évvel ezelőtt azorvosnál lemérték172 cm volt. ő pedig lemérte magát és azt mondja 166 cm és ez annyira bántja hogy öngyilkos akar lenni emiatt. Hova forduljunk azt mondja őrajta nem segit se a pszihológus se a pszihiáter. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Pedig csak az orvos segíthet rajta, hogyha ez a "probléma" ennyire zavarja!
2012. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Vegyél neki bombát! Minnél nagyobbat szóljon.
2012. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem vegyél egy "Mit tegyünk öngyilkossági hajlam esetén?" Címü 700 oldalas önsegítő könyvet,és verd vele addig,amíg meg nem érti,hogy nem kell drámakirálynőnek lenni 10 cm miatt,amit valószínüleg rosszul mért. Helló,az orvosok erre szakosodott gépet használnak. Nem colstokot és ajtófélfát.


HA meg nem segít,had legyen öngyilkos. 2 cmre halmozott csontkupacnak lenni annyival jobb,mint 166 cmes élő embernek,aki még mindig képes mindenre. Leejtettétek gyerekkorában,rosszul lett nevelve,vagy mindig ilyen volt?

2012. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért bántja ennyire? Vagy... egyáltalán ez bántja ennyire? Kérem, meséljen még a fiáról.
2012. júl. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tökre megértem, de egy ilyen pasis magassarkú ( [link] megoldhatja azt a pár centit, ha kevésnek érzi a 166-ot. Vagy az bántja, hogy rosszul mérték le?
2012. júl. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, akkor itt már csak a csoda segíthet.

Egyébként tanult valamit a fiad? Foglalkozik valamivel? Van egyéb baja is?

2012. júl. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, hogy ez gyermeteg megoldás, de én keresnék neki idolokat, akik szép, sikeres, tehetséges férfiak és nem túl magasok. Vannak bőven.

Legalább első körben döbbenjen rá, ha ennyire ki van, az nincs összefüggésben a magasságával, mert így is lehet valaki sikeres, "jó pasi" és a többi. Aztán valahogy elcipelném pszichológushoz.

2012. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Úthenger?
2012. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Van valami változás?
2012. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én csak 170 centi vagyok és ehhez aránytalanul nagy a fejem.mégsem akarok öngyilkos lenni. pedig orvosi vizsgálaton voltam 173 centi azóta eltelt 4 év gondolom összementem:D 19/F
2012. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!