Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez pánikbetegség?

Szerintetek ez pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Na szóval most nyáron kezdődött..de ezen belűlis 1-1,5 hónapja...hogy szorított a melkasom alatt fájta a hátam kicsit meg erősen vert a szívem...ekkor péntek este volt és szombaton is tartott még ezért bementünk a sürgösségire de vérképem,Ekg,melkasi röntgen semmitsem mutatott...minden rendben volt...hazajöttem utánna 2-3 napig tök jól is voltam..elmultak a panaszok de aztán megintcsak előjött az erős szívverés...háziorvosis elküldött Ekg-re még1x hogy biztos ami biztos...

megintcsak azt mondta tökéletes..akkor már sejtettem hogy vmi mentális gond lehet,beképzelem vagy hasonló..

De mikor ez rámjön akkor nemtudok egyhelyben megmaradni,ver a szívem és szorongok...De annyira nemdurva mint ahogy olvastam egykét helyen zsibbadás meg izzadás s hasonlók..csak ennyi..és mindig beképzelek valami hülye betegséget is :SSS

szóval a kérdésem,hogy ez pánikbetegség lehet??

ha az akkor ezt magamban lehet rendezni mert itthonsem mondtam el,hogy talán pchihés oka lehet...Nemis szeretnék ilyen dolgokról beszélni a szüleimmel..jaaa és azt elfelejtettem,hgogy most végeztem a szakmunkás sulival...

Ha ujraindul a suli elmulhat.???merthogy csak most szünetben jött elő hogy sokat itthonvagy meg minden...

Mert amúgy naggyonsokat jártam szórakozni haverokkal erre-arra és nekem nemis olyan félelmem van hogy most tömeg vagy más ismeretlen emberek hanem attól félek hogy ott haverok közt rámjön ez a szívdobogás olyankor nincs kedvem beszélgetni se semmihez csak v árom hogy lenyugodjak...csak utánna már azon jár az eszem hogy mikor jön megint :SSS

Na meg sportoltam is..edzettem itthon de mostanában elkezdem befejezem 10 perc után mert úgy megemelkedik a pulzusom hogy attól félek megáll a szíven :///ilyenkor beis parázok...Persze sport természetes de ha leülökis nehezen akar csillapodni..:S

Most mit tegyek???

A válaszokat előreis köszönöm!!megy a zöld!!


19/F


2012. aug. 1. 18:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha ujraidul a suli azt úgy értettem hogy megyek 2 éves érettségire..:D
2012. aug. 1. 18:03
 2/14 Ilyent ***** válasza:
Igen pánikbetegséged van
2012. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt vmi, ami kiváltotta, szervi probléma is lehet. De azóta rögzült benned az érzés és attól félsz, hogy megint rád fog törni. Ez egy ördögi kör, nem vagy pánikbeteg, ne is beszéld be magadnak, mert akkor az is leszel. Azt beszéld be magadnak, hogy nincs semmi bajod és nem is lesz. Csak az elméd szórakozik veled. Gyakorolj légzés technikákat, sokat mozogj és táplálkozz egészségesen.
2012. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ilyent ***** válasza:
45%

2 éves érettségire:)

Ne viccelj ha nem rendezed magadba te nem mész oda.

Max 1 hónapig.

A gyógyszeres kezelés ördögi kör.

Csak függővé tesznek.

Kezdésnek frontin utána sanax majd rivotril.

Ezt magaddal kell elrendezni kezd azzal hogy nem beszélgetsz magadban.

2012. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm!!! sportolni igazából imádok is csak az utobbi időben ez vanamit írtam hogy iszonyatos pulzus :SS

Na de majd leküzdöm..csaknem lesz baj belőle :D

Ment a zöld^^

2012. aug. 1. 18:19
 6/14 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy legyél pozitív, bízz magadban és enyhítsd a szorongást.
2012. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ilyent ***** válasza:
45%

Na de majd leküzdöm..csaknem lesz baj belőle :D

Ez nem egy focimeccs.

Az agyad ellen vagy az ellen aki eddig rábeszélt mindenre.

És őt akarod leküzdeni?

Innen látom esélytelen vagy.

2012. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

esélytelen??

Hát multkor kimentem focizni haverokkal és akkoris futottam és elkezdett annyira verni a szívem meg kicsit fulladoztam pedig sokat jártam elötte ki...De inkább aztmondtam hazajövök valamiért ésmajd visszamegyek.persze nem mentem..

akkor még nemvoltam vizsgálatokon..namost ma is kihívtak éjszakai focira de nemet mondtam de azt mondták ha úgy gondolom ott lesznek..ha most kimegyek megint rámjön,akkor fussak tovább??közdjem le vagy mondjam hogy nincs semmibajom??vagy ha futnék tovább abból baj is lehet??

2012. aug. 1. 18:40
 9/14 A kérdező kommentje:

"Ilyent"

Akkor szerinted mitkéne tennem???

2012. aug. 1. 18:41
 10/14 Ilyent ***** válasza:
45%

A válasz egyszerűnek tűnik de ez a legnehezebb dolog.

Ne beszélj magadba. Mikor ezt olvasod akkor is azt csinálod. Pl honnan vesz ilyen baromságot. Ez nem tudja nekem milyen rossz stb..

És az is baj hogy félsz a haláltól.

És én 3 emberből kimagyaráztam ezt a pánikot

2012. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!