Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész nap nem csinálok semmit...

Egész nap nem csinálok semmit csak gépzeke meg alszok, ez igy nem jó, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem az van hogy egy jobb dologért nem hagyom ott a gépet de kevés jobb dolog van (ezek közé tartozna szex is, na az sincs. )ha problémám van idemenekülök. MEg ha kiismozdulok valamit intézni, akkor is vágyom vissza az egyedüllétbe. De amugy meg nem jóó ,olyam mitha egy szar drogos lennék egy sötét szobában ,de annyi élvezettel se jár..csak vegetálok..
2012. aug. 4. 18:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és nem tini kamasz vagyok,maradjunk csak ennyiben .szr az egész. xxx
2012. aug. 4. 18:07
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Sportolj valamit.
2012. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Üdv a klubban :D Mondjuk én 16 éves vagyok. Mióta kaptam kutyát azóta alig ülök le a gép elé,max 1 órára naponta,mert mindig a kutyámmal vagyok. Ha tudsz vegyél te is szerintem :D Barátaid nincsenek? Menj el velük szórakozni. Tavaly nyáron én is csak a gép előtt ültem,meg aludtam,de megfogadtam,hogy ezen a nyáron nem így lesz. Ha hívnak valahova menj velük,és te is hívd el őket. Közös nyaralás esetleg? Csak mert mi is megyünk jövőhéten,és nyaralás alatt tuti nem a gépezésen fog járni az agyad :D
2012. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. :) Egyébként engem is nagyon zavar, tudnék mit csinálni, csak az a baj hogy nem bírom a meleget ráadásul a biciklimet meg kell javítani, így nem tudok elmenni vele egy kicsit "száguldozni". Pedig az az egyetlen aminél nem vágyom vissza a szobába, mondjuk ezt nem csodálom, mindig is imádtam biciklizni, főleg az utcai versenyeket a haverokkal. :D Ha tudtok légyszi nekem is segítsetek.
2012. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem sincs kedvem semmit se csinálni,de itt a gép előtt is csak megpusztulok.Meleg is van kinn,max.este elmegyek kutyát sétáltatni.Az autóm se jó most,úgyhogy a t.köm ki van már.
2012. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ugy érzem mivel nem történik velem semmi érdekes ezért nem szívesen találkozom másokkal. az utóbbi időben sok rossz dolog történt és azóta van ez. ha kérdeznének is csak kínosan hárítanom kellene. uh inkább nem találkozom még azzal az 1-2 emberrel sem. olyan helyen lakokh nem tarthatok semmilyen állatot sajnos. egy időbe lejártam edzőterembe, egerészbe jó volt ,másrészt ott is olyan rossz ézések törtek rám. azért köszi h írtatok.
2012. aug. 4. 18:18
 7/12 anonim válasza:
Ha kérdeznek,mond meg,hogy nem akarsz róla beszélni! :D Nehogy már bedepizz a szobádba. Én is sokszor vagyok úgy,de inkább elmegyek a barátaimmal hülyéskedni,és ezerszer jobban érzem magam. :D Ne nyávogjatok már a meleg miatt. Örüljetek neki,nyár van. Menjetek strandra. :D
2012. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
strandra :D aszem oda is laptoppal mennék :D
2012. aug. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én pontosan úgy vagyok ahogy te, azt leszámítva hogy nem jártam edzőterembe, csak az udvarra labdázni, meg faragtam egy botot, amivel kicsit gyakoroltam a vívást. ;) És én is jól éreztem magam, de hamar meguntam. Csak az a sz@r hogy folyton mindenki engem piszkál, mert szinte képtelen vagyok emberek közt lenni hosszabb távon, és nem értem miért van ez. :/
2012. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Súlyos eset vagy :D Na de megyek is inkább szórakozni,nem akarok a gép előtt ülni :D
2012. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!