Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Reális dolog 2-2,5 hónap...

Reális dolog 2-2,5 hónap alatt min.15 kg tól megszabadulni CH diétával?

Figyelt kérdés
A szénhidrát (mentes) diétáról szeretnék minden gyakorlati dolgot megtudni. Kaptam egy leírást, egy"módszert",140 g Ch-t szabadott bevinni, napi 5*i ékezéssel.2 hétig csináltam - mellesleg semmi nem ment le és meg is kívántam a tésztát. Nem voltam nagyon erős. De most újra el kezdem.15 kg szeretnék lefogyni minél előbb. Légyszi segítsetek, tippek, ötletek, szabályok. Minden érdekel. Köszönöm előre is!
2009. dec. 16. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad megvonni a szénhidrátot magadtól.Egyél naponta ötször,igyál sok folyadékot,(ne cukrosat,vagy szénsavasat)ne nasizz mesterséges vackokat,egyél dióféléket,magvakat,sok zöldség ,gyümölcs,rendszeres táplálkozás,sok mozgás.Ennyi egy fogyókúra lényege.
2009. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem vonnám meg, ennék én.. .ahogy ettem is. Kenyeret, tésztát, burgonyát, cukrot, sütit.. stb nem... De hát nem csak ezekben van CH.

Köszi :)

2009. dec. 16. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a szénhidrát csökkentéssel nagyon könnyen lehet fogyni. nekem is bevált. mondjuk én Atkins félét csináltam . ha kitartó vagy akkor szerintem mehet a 15 kg leadás kb 3 hónap alatt. Vitaminokat azért szedj, és jó ha sportolsz is valamit heti háromszor legalább. de ha egyszer már csináltad 2 hétig és semmi nem ment le akkor valamit nem jól csináltál. nekem már az első 4 nap után ment le (pedig nincs súlyfeleslegem) írd le hogy mit ennél egy nap és hogy mozognál e mellette.
2009. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

belátom, hogy nem csináltam jól... azért is hiszek benne és szeretném, mert tudom, én hibáztam. Talán azért nem sikerült, mert nincsenek pontos ismereteim. Bevállalok mindent.

A mozgást is persze...

Ha konkrét tippekkel segítenél... Esetleg e-mailbe, vagy máshol... nagyon megköszönném!

2009. dec. 16. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, reális. Tul. képp. kb. ez a Norbi update lényege is.
2009. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
leírom én hogy csináltam. de én elég szigorú vagyok ha diétáról van szó. én is napi 5x ettem. reggelire általában zabkását, nem túl sokat mivel magas szénhidráttartalma van. nem ettem tésztákat, rizst, lisztes dolgokat, cukrot. viszont rengeteg zöldséget illetve gyümölcsöt ettem. azért a gyümölccsel is vigyázni kell mert van olyan aminek magas a szénhidráttartalma, a gyümölcsöt is csak délelőtt ettem. szóval reggeli zabkása, tízórai általában natúr joghurt 1 almával plusz kis édesítő. ebédre általában valamilyen húst ettem kis salátával, zöldségekkel. uzsonnára vagy ismét natúr joghurt , vagy túró édesítővel, vacsorára meg megint csak valami húst vagy halat zöldségekkel. ez most lehet nagyon egyhangúan hangzik, de annyi finom recept van amihez húst ,zöldségeket ,tojást, joghurtot lehet használni. nekem a tészta a kenyér egyáltalán nem is hiányzik. ha esetleg édességet szeretnél, pl palacsintát , túrógombócot simán lehet zabkorpából,édesítővel csinálni. persze nem szabad sokat enni belőle de ha megkívánod azt is csinálhatsz. igyál sokat, főleg ásványvizet , teákat (persze max csak édesítővel )én sportoltam is napi szinten (azóta is sportolok) ami abból állt, hogy legalább napi 40 percet lépcsőzőgépeztem. nekem ez vált be mert közben tudok tvzni, zenét hallgatni. de pl ha futni mész az is nagyon jó. ja és ami fontos, ha elérted a kívánt súlyt azért nem szabad visszaállnod a régi életmódodra. mindig figyelni kell miből mennyit eszel, bár persze a diéta után már beiktathatod a tésztákat , barna kenyeret, de csak kis mennyiségben.és jó ha a sport az életed részévé válik :)
2009. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Valóban szigorú.

Nekem ilyen instrukciókat adtak pl.: túrót, csirke-, pulykahúst, brokkolit, karfiol, virslit, párizsit szabad. És még vmi kenyérfélét is (diabetikus zsemle, fogyi kenyér, abonett - persze a 140 g Ch tartása mellett...)

Szóval most tuti neki állok. Elhatároztam magam. Jó volt hallani h sikerült már vkinek.

Hát, a mozgással igen hadilábon állok, de próbálkozok itthon..tornázgatom, sétálok.. aztán egyre intenzívebben.

Köszönöm, nagyon kedves vagy! :)

2009. dec. 16. 19:26
 8/10 A kérdező kommentje:

Norbi update: nem ismerem.

De kicsit beleolvastam itt, és többen írtak hasonló értékeket!

2009. dec. 16. 19:35
 9/10 anonim ***** válasza:
reális. az első szakaszban kell nagyon erősnek lenni, utána már sokkal tűrhetőbb (atkins), sokat lehet fogyni vele, de nagyon drasztikus... ha beteg a szíved nem ajánlom, ritmus zavart tud okozni a szénhidrátmegvonás. norbi módszere elég jó, nem olyan durva, és mivel megtanít a helyes életmódra, meg is tudod tartani :-) sok sikert!!
2009. dec. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Nem akarok senkivel vitába szállni,de ne vonjátok el a szervezetből a gabona féléket,csak ne fehérlisztből készült termékek legyenek.Szükségvan a gabonára az egészséges élethez........


Az Atkinsról csak annyit,hogy a sok fehérje(húsáru)fogyasztása szív és érrendszeri megbetegedéshez vezethet.

Norbi módszerét Én nem próbáltam,de az olvasottak alapján nem lehet rosz,hisz mindent ehetsz amire szükséged van,csak nem mindegy hogy mikor eszed.


Ez az én magánvéleményem a szénhidrátokról.Ha valakit megsértettem elnézést kérek,"Mindenki másképp csinálja!".

2009. dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!