Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több pszichiáternél is voltam...

Több pszichiáternél is voltam már, de TB-snél, ezért csak felírták a gyógyszert és elhajtottak, de nekem ennél többre lenne szükségem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem tényleg dokira lenne szükségem, egyedül nem tudok mit csinálni. Az első doki akinél voltam, az elhajtott egy recepttel, hogy ugyan terápiát javasol, de nem kell ám hozzá visszamenni. A második a sulipszichológus volt, aki pszichiáterhez küldött, mondván, hogy őp már kevés hozzám. A második pszichiáter nyugtatót írt fel, amiből egyszer nagyon sokat bevettem, és a kórházi pszichiátert is meg kellett így látogatnom, aki kedvesen érdeklődött a táskámról, majd felírt egy dilibogyót, és közölte, hogy jobban vagyok. De kibeszélni magamat nem tudom, a második pszichiáter szerint mániás depressziós vagyok, én nem tudom, mennyire van így vagy sincs, elvégre semmiről nem beszéltem neki, ami igazán bánt, meg marcangol...

Mi a francot csináljak? pénzem egyáltalán nincs.


2012. aug. 9. 22:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
HA beszélgetni akarsz akkor pszichológust keress.
2012. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pszichológust ajánlok.
2012. aug. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de épp ez az: pszichológus küldött tovább pszichiáterhez, hgoy szerinte gyógyszerre lenne szükségem.
2012. aug. 9. 22:52
 4/16 anonim ***** válasza:
Keress másikat!
2012. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Olyan pszichiátert nem fogsz találni, aki egyben az orvosod is meg az istápolód is. És ha beveszed az összes gyógyszert egyszerre, az már nem az ő dolguk. Tudod a gyógyuláshoz kell a pszichiáter a gyógyszereivel, kell a te akaratod a gyógyulásra, és kell egy olyan személy, aki noszogat, biztat, aki ellenőriz. Ezt egy tb-s pszichiáter ( de a maszek sem) tudja megoldani

2012. aug. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
de én totálisan kétségbe vagyok esve, meg összeomolva, pont ez a baj, hogy semmi erőm nincs összekapni magamat, viszont nincs, aki tényleg foglalkozna velem. Nagyon szociofób vagyok, egyedül vagyok mint a kisujjam
2012. aug. 9. 22:57
 7/16 anonim ***** válasza:
Szükséged lenne egy normális pszichológusra mindenképpen. Ebben a családtagok, háziorvos is kell, hogy segítsen.
2012. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szerintem is szükségem lenne, de hol találok olyat?

Háziorvosnál le*szrja ezt az egészet, az ő marhajó tanácsa, hogy "menj bulizni, pasizni", családdal meg rettenetes a "kapcsolatom"

2012. aug. 9. 23:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincs senki, aki tudna segíteni legalább abban, hogy pszichológust találjatok?
2012. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nincsen, ezért írtam ide, hátha valaki tud segíteni.. :S
2012. aug. 9. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!