Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzhető le a munkahely...

Hogyan győzhető le a munkahely/munkakör-undor?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve dolgozom itt. A közvetlen kollégám egy buta lusta, csakdolgozninekelljen ember. Folyton helyette kell megoldanom a problémákat. Emellett 2 kezdőt kell betanítanom. A főnökök szarnak mindenre. Irányítás nulla, de balhét bezzeg mindig elverik rajtam. A fizetésem egyre kevesebb. Túlvagyok egy lefokozáson is (egyszerűen megszüntették a munkaköröm). Semmi motiváció nincs. Ki tudja hanyadik munkakörben dolgozom már, folyton változtatgatják. Gyűlölöm azt csinálni, ami a munkaköröm. Nem elég kreatív. Belepusztulok, úgy érzem elbutulok, idegesítenek a kollégák is. Frusztrál, hogy hiába küzdök, végzem jól a munkám, mindent határidőre megcsinálok, mégis mindig a legkevesebb bérrel jutalmaznak a többiekhez képest. A túlórát sem fizetik ki, több tízezerrel lógnak, pedig már 1 évvel ezelőtt ígéretet kaptam a kifizetésére...
2012. aug. 16. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem veszed komolyan, nem dolgozol annyira lelkiismeretesen, akkor nem fog zavarni, hogy mások lazulnak munka helyett.

Vagy nem tudsz máshová menni?

2012. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez csak munkahelyváltással oldódik meg.
2012. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Túl maximalista vagyok. Küzdök a lelkiismeretemmel. Nehezen megy a leszarás. Még rosszabbul érzem magam, ha nem csinálok meg mindent azonnal, mert zavar, hogy gyűlnek a feladatok.
2012. aug. 16. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Látod én az ilyeneket nem értem mint te, sz*r helyen van egy sz*r munkád, sz*r fizetésért, sz*r emberek közt. Minek vagy még ott egyáltalán? Nekem is volt ilyen munkám 2-3 ilyen is, kb 1 hónapig tűrtem, utána otthagytam és kerestem egy másikat és addig kerestem amíg végre találtam valami jót, ahol jól érzem magam. Nem kell a sz*r helyzetbe beletörődni.
2012. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem olyan egyszerű másik munkát találni egy Isten háta mögötti kisvárosban és környékén...
2012. aug. 18. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:
én könyen vok pasziánszozok
2014. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!