Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszerfüggő lettem?

Gyógyszerfüggő lettem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 évig kellett szednem egy viszonylag nem erős altatót,mert depressziós zavart állapítottak meg nálam. Már abba hagytam a szedését,viszont azóta,ha lelkileg ki vagyok borulva,vagy nehéz napom volt veszek be Rivotrilt (ezt a bátyámnak kell szednie) Nagyon szégyellem,hogy néha "rájárok"... De sokkal jobban érzem magam,ha veszek be. Nyugodtam vagyok,könnyen elalszom,nem görcsölök semmin. Jártam régebben pszichiáterhez,de mivel képtelen voltam megnyílni neki nem mentem többet. Egész biztos vagyok benne,hogy némi depresszióval,pánikbetegséggel küzdöm. Mit tegyek,hogy ne kelljen gyógyszerhez nyúlnom? Előre is hálásan köszönöm! 17l
2012. aug. 16. 23:25
 1/2 anonim válasza:
Keress egy klinikai szakpszichológust, ha telik rá, akkor lehetőleg magánt! Ő tuti, hogy valódi segítséget nyújt.:)
2012. aug. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Anyukám is járt magán pszichológushoz,majd megbeszélem vele. Jó lenne már túljutni a gyógyszereken,remélem segít majd..
2012. aug. 17. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!