Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A jelek szerint én is pánikbet...

A jelek szerint én is pánikbeteg lettem. Voltam egy napot kórházban, de semmit sem csináltak. Mi segítene?

Figyelt kérdés
3hétig semmi sem jelentkezett (ittam citromfű és orbáncfű teát, magne b6-ot szedtem, valerianat és supradint, de ezeket még mindig szedem) Most újra elkezdődtek a rohamok. (az első peteérés környékén volt a múlt hónapban és a most jelentkezők is peteérésnél kezdődtek, addig semmi tünetem nem volt) Tudnátok javasolni valamit? Mit csináljak?

2012. aug. 5. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem gyógyszert írtak föl, erős nyugtatót, de nem segített, csak totál bekábultam tőle...

Most pszichológushoz járok, megpróbálok a lelki okaira rájönni, és azt megszüntetni, mert nem akarok bogyóktól függeni.( Bár nekem zavart szorongás és depresszió is társul mellé)

2012. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én félek orvoshoz menni,pont a nyugtatók miatt,mert nem akarok nyugtatót szedni...
2012. aug. 5. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orbáncfű teát ne hagyd abba, antidepresszáns hatású, ennyi idő alatt lehet még nem hatott, de talán lassan elkezd majd (az antidepi bogyóknak is min 3-4 hét kell, hogy érezd a válzotást elvileg). Én nem nagyon tudok a rohamokra mit mondani, mert nekem generalizált szorongásom van, bár az elmúlt 1 héten kétszer is volt pánikroham szerű valamim :P. Én, mikor szorongásos rohamok törtek rám mindig próbáltam nyugtatgatni magam, hogy ez nem gáz, mert csak beképzelem magamnak. Mélyeket lélegeztem, lefoglalatam magam (pl számítógép :P), meg homoepátiás bogyókat szedtem (argentum nitricum). Valamennyit segített. Meg keress valami meditációs légzőgyakorlatot (én találtam anno egy vidit, de most nem lelem :P).
2012. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2012. aug. 6. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!