Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom magam leállíta...

Miért nem tudom magam leállítani? Hogy kéne megpróbálnom?

Figyelt kérdés

Wowos ismerős megint...


Szegény gyereket azzal piszkálom, hogy ócska karijai vannak, "ez a xar a mained" kérdem tőle... hogy aztán elérjen jó sokat, sok karival, és egy szép napon, amikor nem számít rá, kitöröljem őket. Mert tudom a jelszavát és az accountnevét. Ha megváltoztatja, hasztalan, perceken belül újra megtudom.


Azért csinálom ezt, mert elméletileg függő, és hogy "JÓT OKOZZAK NEKI". Persze, nem tudja hogy én vagyok az (illetve már párszor mondta, de semmibe vettem, nem félek). Lehet, hogy ha megcsinálom, engem fog megtalálni először és megöl, megkésel, először csak a vesémbe, ott forgatja picit és kikérdez, hogy miért tettem ilyet... de ez úgysem fog megtörténni, tudom. Csak a szája jár. Az összesnek, ő sem kivétel. Szóval félnem miért NINCS.


Ha mégis megtenné, így jártam, sosem lehet tudni senkinél hogy mikor mit miért tesz, elfogadom, mert teljesen jogosan tenné ezt (semmilyen "állapotban" sincs, egészséges, max. én magyarázok be dolgokat, hogy nem az, hogy "védjem magam").


Mindegy, úgyis kiderül, hogy azonnal megteszi-e (kétlem), vagy inkább kitervel valami ügyeset és hónapokkal/ÉVEKKEL később lát neki a tervet végrehajtani, aminek én leszek a fő szereplője. Nekem fog a legjobban fájni.


Vállalom a kockázatot, hisz úgysem fog megtalálni, SOHA a büdös életben, csak a kocsmáig lát el az orrán kívül. Persze, nincs mitől félnem. Úgysem lesz semmi.



2012. aug. 17. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem menj mosogass el
2012. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez most miről is szól tul.képpen?
2012. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
wtf?
2012. szept. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!