Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fura ördögi körben vagyok....

Fura ördögi körben vagyok. Mit tegyek, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Depresszióra hajlamos alkat vagyok (korábban öngyilkossági kísérletem is volt), bár sokan vidám embernek ismernek, nagyon nem vagyok az (legalábbis leggyakrabban).

A problémám az, hogy nagyon egyedül vagyok. Az ördögi kör abból áll, hogy félek az emberektől, rettegek bármiféle kapcsolattól néha (pl. akár fizetés egy boltban), máskor meg tök nyitott vagyok, magam szólítok meg egy vadidegent. Társaságban abszolút nem tudok érvényesülni, nincs is baráti társaság amibe tartoznék. Viszont szeretek egyszerre egy emberrel beszélgetni. Az hiányzik nagyon. Fiú vagyok, de a férfiak társaságát kerülöm (nem értek velük szót, nem szeretem a viselkedésük), inkább a lányokkal tudok kapcsolatot teremteni. Alapvetően nem párkapcsolatra vágyom (most hagyott el a barátnőm, de ez más sztori....), csak tartalmas beszélgetésekre. Hol tudnék ehhez párt találni? Nem erősségem az ismerkedés kezdeti szakasza. 21 éves vagyok, de sokak szerint koraérett. Inkább a korombeliek társaságára vágynék, csak sajnos kevés az értelmes, kulturált lány manapság... (férfi még kevesebb) Szerintetek milyen módszerrel, hol tudnék ismerkedni? Köszönöm a válaszotok, akár ha úgy érzi valaki írhat is privátban. ;)



2012. aug. 20. 20:16
 1/5 crudy ***** válasza:
szerintem van egy kis meleg hajlamod de ez csak az én véleményem hagyuk is. menj el pszichiáterhez mert még az is lehet h autista vagy, vagy csak simán depressziós. a szakértő megmondja
2012. aug. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már autista? Mekkora hülyeség..

Semmi bajod nincs - a depresszió(ra való hajlamon) kívül.

Első körben a barátaid között kéne keresgélni, csak van valaki értelmesebb is közöttük, akár fiú, akár lány.

21 éves vagy.. egyetem, munkahely? Egyetemen a korosztályod van, és vannak értelmesek is, munkahely dettó - talán. Próbálj nyitni feléjük, még ha nehéz is az első 100 alkalommal..

Amúgy hasonló problémáim vannak (21/l), és általában az egyszerűbb megoldást választom, szimplán begubózom..

2012. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Autista nem vagyok, azt csak észrevették volna korábban ,bár sok tünetét mutattam... Meleg sem vagyok, bár jópáran hitték már, viszont abszolút a nőkhöz vonzódom. :D Pszichiáterhez nem megyek többet, a sok gyógyszer jól betompított + rászoktam és nehéz volt leállni...
2012. aug. 21. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom ez fel dob -e, de ezek alapján Kurt Cobain-re emlékeztetsz. :D
2012. aug. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sose add fel :) mindennek eljön a jutalma.. ahol gyenge voltál ott leszel törhetetlen
2012. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!