Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy úgy éreztétek, semmire sem vagytok jók?

Figyelt kérdés

Hogy képtelenek vagytok bármit véghez vinni, mert kevésnek érzitek magatokat mindenhez? Én így vagyok vele, mindennel kapcsolatban kisebbrendűségi érzésem van, és ha még be is szólnak (akár csak építő jelleggel), mégjobban összekucorodom és óriási bukásnak érzem, ha elrontok valamit. Egyszerűen összeomlok a legkisebb feladat előtt is és nagymértékű szégyenérzet kerülget egyfolytában.


Józan ésszel tudom, hogy ez nem normális, de így érzek, mindigis így éreztem. Viszont mostmár elegem van belőle és változtatni akarok. Csak nem tudom, hogyan kezdjem. Tudnátok valamit javasolni? Vagy lehetséges, hogy az ilyen típusú emberek mindig ilyen lúzerek maradnak?



2012. aug. 22. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
ez a személyiséged miatt van
2012. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd ezt bővebben? :)
2012. aug. 22. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen velem, tulajdonképpen egész életemben ezt érzem
2012. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia! nem tudom, még aktuális-e. én sok pszichológiai, önismereti könyvet olvasnék :) ha nem akarsz rá költeni, könyvtár, ott is van napi használói kártya, nem viheted ki a könyvet de ingyenes, bent olvashatsz amennyit akarsz. Lassan változnak ezek a dolgok, érlelődnek az emberben, gondolkozol rajta és változol. Amúgy pszichológus- ez csak Magyarországon dilidoki :) tök normális dolog.
2012. dec. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!