Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztetek már olyat, hogy...

Éreztetek már olyat, hogy "hallják" mások a gondolataidat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
hát volt sokszor olyan, hogy valamin gondolkodtam és aki ott volt mellettem épp mikor én is ki akartam mondani, ő mondta ki u.azt, pedig nem olyan magától értetődő dolog volt, hogy alapból az jutna mindenki eszébe egy olyan szituban
2012. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm,ez tényleg furcsa.Bár az a baj,hogy én már teljesen bemagyaráztam magamnak,hogy tényleg "hallhatóak" a gondolatok,ezért elkezdtem baromira szorongani ettől.Neked csak 1-1 alkalom volt ilyen,hogy u.azt mondta ki a melletted lévő,mint amire gondoltál?Ja és köszi a választ.
2012. márc. 17. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyha ez néha az eszedbe jut, az csak egy kósza gondolat, ami előfordulhat bárkivel. Ha szorongsz, illetve ha nagyon ráérsz, akkor bele tudod lovalni magad az ilyesmik miatt való rettegésbe, ezért ajánlott értelmes elfoglaltságot keresni. Ha állandóan ez az érzésed, akkor fordulj orvoshoz.
2012. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam már orvosnál,de hiába szedtem skizofréniára kapott gyógyszereket,ez az érzés nem múlt el-pedig elég nagy dózisban kaptam.
2012. márc. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!