Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beleőrülök! Mit tegyek?

Beleőrülök! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, de szeretném, hogy megértsétek min megyek kersztül.

Három éve részt vettem egy kiránduláson. Kint tollasoztunk a kertben (a táboréban) a barátaimmal, mikor rendőrök jöttek és beküldtek minket a tábor faházaiba. Kiderült hogy elszabadult egy tigris. Nem engedtek minket sehova és nagyon féltünk. Néha hallottuk, hogy jönnek újabb vadászok, kiabáltak ordítoztak az emberek, puskalövéseket is hallottunk. A mai napig nem derült ki mi is történt ott. De azóta valami megváltozott. Régebben semmi bajom nem volt, de azóta a kirándulás óta ha kimegyek a kertbe félek hogy rám támad valami a sötétből. Tudom, hogy nevetséges, de félek hogy feltűnik valami ami bántani akar. Kérlek segítsetek ez nem egy kamu történet. Pszihológussal nem merek beszélni még a szüleimnek se mondtam ezt így el! Mit tegyek hogy legyőzzem ezt a hülye félelmemet?


2009. júl. 26. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Márpedig sajnos ez pszichológus nélkül nehéz lesz. Neki nyugodtan elmondhatod, nem mondja vissza senkinek, biztos segítene!
2009. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is pszichológushoz kéne fordulnod. Elhiszem, hogy nem szeretnéd, mert mégiscsak egy idegen ember, de sokat tud segíteni.
2009. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nemtom mennyi idős vagy, de sztem kifogod nőni. nekemis voltak elég extrém félelmeim még 15-16 évesen is, de aztán ezek elavultak. rájöttem, h nem reálisak. mint ahogy azsem reális, h ott ahol laksz, ott rádtámad vmi. éjszaka az erdőben énsem sétálnék mert az ijezstő, és mikor táborban voltál, akkoris valszeg erdő közelében voltál. de otthon, ahol laksz, gondolom nem az erdő közepén, ott kcisi az esélye h betámad egy tigris. ezek az állatok nemmennek városba, mert jobban megrémülnek attól a sok embertől, meg autótól, mint te őtőle.
2009. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez hol történt, melyik országban??
2009. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó válaszolónak Mo-n!

2009. júl. 26. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ppszichológus! Elmúlik majd idővel.
2009. júl. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán ez a győzd le a félelmed nálad is beválik. Nálam bejött. Este fogd meg magad egy zseblámpával, és járd körbe a kertet. Aztán amikor látod, hogy nincs ott senki és semmi, megnyugodhatsz. Ezt eljátszod egy párszor, el fog múlni, legalábbis nálam így volt. Még 1 tipp, legyen egy haverod, vagy barát/barátnő a közelben, aki magyaráz: "Ugye, hogy nincs itt semmi, semmi baj nincs, látod, minden rendben van." Ennyi
2009. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!