Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Legyek öngyilkos mert nem...

Legyek öngyilkos mert nem akarok felnőni?

Figyelt kérdés
Nem bírom tovább, olyan az életem mint egy hülye rémálom. Nem tehetek róla hogy felnőttem akkor meg miért büntet az élet olyanokkal hogy dolgozzak egész nap meg a számlákkal legyek elfoglalva? és miért kell családot alapítanom? utálom a családokat!! én gyerek akarok maradni v max tini, megöregedni meg pláne nem fogok, ha meglátok egy öreget, fojtogat a sírás, mert eszembe jut hogy én is egy ilyen romhalmaz leszek egyszer

2012. aug. 31. 16:38
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Irány az orvos...
2012. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?


Ezek elég komoly problémák, ezt lehet egy komolyabb helyen, komolyabb emberrel kéne megbeszélned, szerintem egy pszichológussal érdemes lenne egyeztetni. Ezt amúgy nem gonoszkodásból írom, nem szégyen ha az embernek problémája van és elmegy vele egy szakemberhez.


A legjobb barátom is volt még amikor iskolás volt. Nem akart tanulni, abbaakarta hagyni a sulit, csak szabadságot akart, rossz társaságba került... Végül a szakember rájött, hogy a szülei válása okozta nála ezt a lázadást. Azóta komoly állása van, és építi a jövőjét.

2012. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
62%
Ne legyenek ilyen gondolataid. Nem tudom, hány éves vagy, én 31 leszek, de hidd el, mi nem leszünk "romhalmazok". Sajnos nekem is sokszor eszembe jut, hogy de jó volt tizenévesnek, vagy huszonévesnek lenni, amikor még otthon éltem a szüleimmel, tényleg habzsi-dőzsi volt. Utólag minden megszépül. Jó visszaemlékezni. Családot nem kell alapitanod, ha nem akarsz, semmi nem kötelező. Én férjnél vagyok, és mi se gondolkodunk gyerekvállaláson. Nagyon jól elvagyunk, mi se akarjuk még magunkat lekötni. Néha meglepődöm magamon, hogy mennyire gyerek vagyok még lelkileg, én sem akarok felnőni soha, de szerintem az marad örökké fiatal, aki a lelkében gyerek marad.:) fel a fejjel. Nehéz a felnőttlét. Ha úgy érzed, nagyon depis vagy, keress fel egy pszichológust, sokat segithet.
2012. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
40%
Hát kb én is így vagyok ezzel :/ Sz@r ügy...Ha gondolod írj és megdumálhatnánk a dolgot...
2012. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
64%
Büntet az élet? Te nem vagy normális..az élet baromira nem erről szól, mint ami a te kis agyadban létezik. Jobb lenne, ha orvoshoz fordulnál, mert ez egy épp egészséges elméjü ember fejében nem igy néz ki..
2012. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
a gázabb én vagyok...26 évesen házasan, kisgyerekkel sokszor a pokolba kívánom az egészet...de ez van, mindenkinek fel kell nőni egyszer, felvállalni a felelősséget az életünkért, tartalmassá tenni, eseménydússá, széppé a hétköznapokat...csak át kell állítanod a fókuszt, és mindjárt nem a számlák lesznek a porondon meg a munka. Nézzél szét a mai 30 évesek között! Megcsinálják a melót, aztán megy a habzsi dőzsi, szarnak a világra, buliznak együtt vannak, jól érzik magukat. Néha én is kapok kimenőt, és jól kitombolom magam, aztán megint jól vagyok egy darabig. De az alapvető feladat az élet elfogadása...hiszen mi akartunk megszületni, dolgunk, feladatunk van, ha más nem, hát az, hogy egy kicsit szebbé tegyük a világot. És csak mi tehetjük azzá a miénket, csak rajtunk múlik!!
2012. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem szeretek bulizni, szerintem nagyon unalmas meg az alkoholt is utálom, keserű gyógyszeríze van. meg a fiúzás se igazán érdekel (lány vagyok.) Miért mondod hogy én akartam megszületni? ez nem igaz, nem tehetek róla hogy megszülettem. am. 24 éves vagyok
2012. aug. 31. 19:13
 8/39 anonim válasza:
ha nem buli, akkor bármi ami feltölt, ami felpezsdíti a szürke hétköznapokat...lehet akár az is, hogy a melóból nem egyenesen hazamész, hanem megeszel egy fagyit, úgy igazán élvezve az ízeket, bármi alkotás...vagy mondjuk elmenni egy önkéntes szervezethez segíteni a szabadidődben...akkor talán átértékelődne benned a sanyarú sors fogalma, és értékesnek éreznéd magad, hogy másokat boldoggá teszel, szóval bármi ami feltölt...a születés téma, az teljesen hit kérdése...az én hitem szerint nem véletlen, hogy itt vagyok, de ha szerinted igen, akkor meg pláne élvezd ki ezt az egy szem életedet ;)
2012. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem romhalmaz most vagy, nem öregen leszel... Egy kis pszicho jót tenne, az tuti!
2012. aug. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
börtönpszicho?
2012. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!