Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég súlyos hangulatváltozások...

Elég súlyos hangulatváltozásokon megyek keresztül. Mit lehet ezellen tenni? Valami gyógyszer?

Figyelt kérdés
Na szóval van hogy tudok örülni meg van ami hajt,jelenleg 2 dolog van,egy motor meg egy siklóernyő,csak mivel még csak 15 vagyok sokat kell rá várni míg saját keresetem lesz és kérdeses hogy meg tudom e venni. Viszont előfordul sokszor az is hogy nagyon kilátástalannak érzem a jövőt,és ilyenkor mondhatni nagyon rosszul vagyok. Úgy érzem mintha egy létrán mennék 3 fokot le ha a hangulatom nagyon rossz és egyet fel ha jó. Csakhogy ebből az lesz hogy lesüllyedek a gödör aljára és tényleg nem lesz semmi ami tartaná bennem a lelket. Erre valami gyógyszer?
2012. szept. 1. 18:18
 1/4 poiu ***** válasza:
Amit leírsz, bipoláris betegségre utal: egyszer nagyon fent, egyszer nagyon lent. Erre van gyógyszer, de nem biztos, hogy van rá szükséged. Sétálj be egy Nev. Tan-ba (amig léteznek) és meséld el mit érzel.
2012. szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, bipolári zavarra utal nekem is nagyon ismerős.

Ez a 2cél maradjon is meg, ennél csak több lehet ;)

És minden nap tegyél feléjük egy lépést például azzal hogy suliban tanulsz, mivel tudod hogy azzal alapozod meg a jövődet, így ha szerzel egy jó osztályzatot az magában is jó de egy lépéssal közelebb kerülsz céljaidhoz.

De saját tapasztalatból ajánlom, hogyha ez a hangulatingadozás továbbra is megmarad, menj el vele pszichológushoz. (miután megbeszélted megértő és számodra fontos emberekkel is)

2012. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
heroin?
2012. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem heroin... Köszi a válaszokat!
2012. szept. 2. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!