Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hová lehet fordulni pszihológu...

Hová lehet fordulni pszihológushoz?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

18 éves kor alatt a kerületileg illetékes nevelési tanácsadóhoz.

18 éves kor felett háziorvos ad beutalót.

Magánszektorban is -problémaspecifikusa-n érdemes érdeklődni.

2012. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fentieken kívül lehet, hogy van az iskoládban/munkahelyeden ingyenesen igénybevehető szakember.

Valamint megjegyezném még, hogy a mi kerületi rendelőnkben nem kell beutaló erre az osztályra.

2012. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem ajánlom.Nem segítenek ott,esetleg tovább passzolnak,vagy helytelen gyógyszereket írnak fel.

A legjobb pszichológus TE magad vagy!

Sportolj,foglalkozz állatokkal,foglalkozz másnak a problémájával,rögtön eltörpül a tiedé.

2012. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves 3., a pszichológus nem ír fel gyógyszert, ugyanis bölcsész.
2012. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es,írtam,hogy tovább passzolják az embert.
2012. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 3. válaszoló. Attól még, hogy a Kérdező állatokkal foglalkozik, és másokkal, ezáltal eltörpül a problémája az nem jelenti azt, hogy meg is oldódik.

Kérdező, nekem nincsenek jó tapasztalataim a pszichológusokkal kapcsolatban, de nem szeretnélek befolyásolni. Az jó, hogy szeretnél segítséget keresni. Van ingyen pszichológus, TB-re, ő nem ír fel gyógyszert. Szerintem megpróbálhatod, semmit nem veszthetsz vele.

2012. szept. 3. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!