Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valakiben megvan a gonoszsá...

Ha valakiben megvan a gonoszság, a rossz indulat, azt ki lehet űzni valahogyan?

Figyelt kérdés
Eléggé rosszul látom a világot, gonoszkodok, rossz indulatú vagyok néha. Ezen lehet változtatni? Akkor is ha örökletes?
2012. szept. 4. 23:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha olyan emberekkel gonoszkodsz, akik megérdemlik, akkor nem kell abbahagyni.

Amúgy ez nem örökletes.

Jobb társaságot kell keresni és velük nem akarsz majd gonoszkodni.

2012. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ordoguzes?
2012. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mindig mindenre van megjegyzésem.

DE nem akarom, hogy legyen.!!

2012. szept. 4. 23:10
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja, az nem gonoszkodás.

Csak belekötsz mindenbe.

A megoldás pszichológus.

2012. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van.Most is azért rúghattak ki a munkahelyemről mert mindenkinek beszóltam.Mindig az igazamat akarom megvédeni mindenki előtt.Hogy hogyan változtassak ezen?A jövő kérdése.Pedig ezelőtt 8 évvel még normális voltam
2012. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Shamandalie ***** válasza:
Én sem gondolom, hogy örökletes, csak lehet, hogy ezt láttad/tanultad az őseidtől, környezetedben élőktől. Azon kéne elgondolkodni, hogy a gonoszkodás jogos-e a részedről (mert, ha az, akkor szerintem is hajrá), vagy ok nélkül jön alapból...és vajon jó érzés-e számodra, ha valakivel rosszindulatú vagy. Kiűzni csak te tudod magadból idővel, ha odafigyelsz. Mindenesetre az, hogy ezt megkérdezted, valószínűleg zavar téged, és ez jó út afelé, hogy változtass
2012. szept. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
pszichológusnak kifizetni egy vagyont azért, hogy meghallgasson.. Attól Ő még nem oldja meg a problémám, csak én tudom.. De hogy?
2012. szept. 4. 23:15
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért mondom, h örökletes, mert a szüleimben is észreveszem ezt. De nem akarok ilyen lenni :( Néha úgy kiakadok dolgokon, h utólag nagyon megbánom. Nincs önuralmam..
2012. szept. 4. 23:16
 9/13 A kérdező kommentje:
Régóta zavar már, több éve.. Az a baj, hogy tudom minden hibámat, de még sincs erőm változtatni..
2012. szept. 4. 23:17
 10/13 anonim ***** válasza:
Nő vagy, vagy férfi? És hány éves? Családod van?
2012. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!