Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet sajna senki...

Mi bajom lehet sajna senki nincs akivel meg tudnám beszélni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi bajom lehet. Mivel segíthetnék magamon? Nagyon sokszor egyedül érzem magam, hiába áll mellettem anyukám.nem mondanám hogy közvetlen a viszonyunk.átlagos de vele nem szeretnék megbeszélni ilyen dolgokat. Pár kapcsolatom, egy komoly sem volt.de futóból sem volt töb 2-3 nál.megjegyzem egyik sem mélyült el,még szüz vagyok. Lányokal sosem mertem ugy igazán ismerkedni főleg nem megbizni, és beleadni magam egy kapcsolaba...sosem érzem magam elég jónak.senkível nem szeretek megbeszélni semit...mindent magamba folytok. Elégé zárkózot vagyok. Nem rég volt egy olyan estém amikor valami kegyetlen érzés fogot el. Nem tudtam egyszerüen aludni szörnyen rosz \'egyedül érzem magam\' érzés fogot el. Amolyan halálfélelem hez lehetet hasonló. Nem tudtam előle menekülni.(hozáteszem ekor elég nagy streszben is voltam ekkor életemet tekintve munka nyelvvizsga nem volt senkim ...stb) Kimentem a fris levegőre, anya is kijöt, de nem javult az álapotom kezdtem szédülni és egyre mélyebre sülyedtem.Hiába volt ot meletem ugy éreztem mintha egy fal vene körül és senki nem tud segiteni.(mintha ot sem lene) nagyon mély nyomot hagyot benem. Muszály voltam megkerni h feküdjön melém h megfoghasam a kezét.nagy nehezen elaludtam.azt reméltem regelre semi bajom sem lesz de tévedtem. Bármikor hasonló érzés küszöbére kerültem ilyenkor próbáltam másra terelni gondolatomat töb keveseb sikerel. A legroszab h nem tudom kontrolálni.volt vagy 2 hét mire elmult a hatása. Sajnos még lányal sem voltam egyszerüen nem ált fel. 4 szer is próbáltuk,enek vége is lett. Azóta nem is merek lányokal ismerkedni...szinte nem is járok társaságba sem.mit tudnátok tanácsolni? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2009. júl. 29. 00:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kicsit hoszura sikerült..és 23/F
2009. júl. 29. 00:09
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Ne görcsölj, légy természetesebb! És szerintem találj valami szórakozást/hobbit, amivel lekötöd magad, mert nem normális dolog ennyit izgulni azon, hogy egyedül vagy.
2009. júl. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát erre max annyit lehetne mondani, hogy menj emberek közé, szerezz barátokat, de mint tudjuk, ez nem egyszerű. vagyis biztos van, akinek az, de nekem pl nagyon nem, meg sztem neked se. Még mondanám, hogy fordulj pszichológushoz, és mondom is, mert tényleg nem lenne hülyeség, és vele beszélgethetnél. Nem te vagy az első ilyen ember a földön nyugi, ő már 100 ilyet látott, tud majd segíteni rajtad. Akár pszichiáterhez is mehetsz a rosszullétek miatt, hogy gyógyszert kapj. És próbálj meg bízni másokban, na ne rögtön, de miután jól megismerted. Ismerkedj hozzád hasonló emberekkel, szerintem akkor nem lesz gond. :)


(Ui.: Valószínűleg diszlexiás vagy, ezt volt már vizsgálva?)

2009. júl. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azt ajánlanám hogy fordulj minél előbb pszichológushoz. Nem hiszem hogy ezen az oldalon bárki is tudna neked segíteni. Elsőnek arra kellene rájönni hogy mi okozta ezt a jelenlegi állapotot, egy biztos- segítség nélkül ebből nem lehet kimászni.
2009. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, diszgráfiást akartam írni, de attól még diszlexiás is lehetsz. Tényleg érdemes lenne kivizgsáltatni.
2009. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Még anyit szüleim sokat veszekedtek mert apám ivot elég rendesen.(minden nap berugvajöt haza,nem egyszer meg is ütöték egymást még ma is benem vanak ezek a képek)nagyon sokat bujkálnunk kelet asztal alat anyával h ne vegyen észre minket:( volt h ök bent veszekedtek mig engem anya kiküldöt az udvara, de emlékszem én már olyan álapotban voltam h az egész testem reszketett. Kb 10-11 éves koromtól kezdtem el zárkózotá válni.(11 éves koromban halt meg édesapám). Egyébként eltekintve talán depresziómtól,párkapcsolat hiánytól, nem érzem magam vesztesnek.23 éves létem re szép dolgokat elértem.
2009. júl. 29. 00:21
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként soha nem voltak barátaid? Vagy hogy kerültél bele ebbe a helyzetbe? Mármint, hogy nincs senkid. Vagy van néhány barátod azért, csak a lányokkal van a fő gond? Egyébként az én helyzetem eléggé hasonlít a tiedhez. Annyi különbséggel, h nekem még futó kapcsolataim se voltak, viszont nekem van 2 barátom. 19/L
2009. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A hobival nincs is gond hálistenek ezel a 'roszullétel' sem ami kb 1 éve volt.a párkarcsolatokat kivéve, sikeresnek érzem magam.én gondoltam még ara is h a kimerültség is közre játszik, amugy alvásal nincs bajom...azt a bizonyos időszakot kivéve talán. Muszály volt kiirnom magaból,és köszönöm h meghalgatatok!
2009. júl. 29. 00:28
 9/20 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikeresnek érzed magad, de ez téged boldoggá tesz? Mármint a sikereid... Mert semmire sem mész velük, ha magányos vagy:S Bár lehet, hogy te nem így látod, de ezen az egészen mégiscsak változtatni kellene,nem? Hogy hogy lehet az ilyesmin változtatni, azt én is szeretném tudni, szóval tanáccsal nem tudok szolgálni :)
2009. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A társaságot én ara értem h pl diszkó, szórakozó hely nem járok. De vanak barátaim , fiuk lányok egyaránt. Amelyk lány nekem tetszik azokal nem tok felhőtlen beszélgetni, mert benem van az a rosz kapcsolat, és félek h nem felelek meg. Egyébként töbnyire közvetlen mindenkível,lányokal is,kivéve aki tetszik ugye:(...hogy is mondjam akor van bajom mikor, ugye tesóm nincs...csak anya..és mikor otthon v egyedül, belegondolok milyen jó lenne egy lány aki viszont szeret.egy barátnő.leginkáb mostanában ez a bajom. De it jönek elő gátlásaim.amit nem értem miért nem tudok leküzdeni.jól is nézek ki , anyagiakal sincs gond.egyszerüen nincs rá semi okom. Ugy érzem mintha belül folyamatosan küzdenem kéne "valami" vel.
2009. júl. 29. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!