Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen házi praktikákat...

Milyen házi praktikákat tudtok izgulás ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulós tudok lenni számomra 1-1 fontos dolog elött, és akkor nagyon bénán el tudom szúrni a dolgokat. Milyen házi dologgal tudnám magamat elötte antistresszelni?(ha van ilyen szó:P)Szóval amitől ellazulok nem parázok rá a dolgokra. Dílerek ne írjanak, köszönöm!:D

2012. szept. 6. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Magneb6. Nekem segített már. Még ha nem is érzed magad nyugodtabbnak, akkor is legalább az van benned. Amúgy vannak légzés teknikák is, ezeknek utána tudsz nézni neten is. Pl. orron be szép lassan, bent tartod pár másodpercig aztán szájon át kifújod. Én pl ha izgulok hányingerem van. Szóval átérzem a problémát.
2012. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Huh en szettem magneb6-ot,de nekem sajnos nem segitett. Az van,h te ilyen vagy,es oke,vannak praktikak,de akkor is ilyen maradsz. U.ilyen vagyok.
2012. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Magnb6 az szerintem nincs itthon, venni meg nem akarok mert biztos k*rva drága:S A légzés technikáknak utána nézek köszönöm!:)
2012. szept. 6. 22:30
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig ezen igenis lehet változtatni, nem muszáj ilyennek maradni, csak nemtudom hogyan!:/
2012. szept. 6. 22:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem volt hogy segített. Azt passzoltam hogy miért. A felfogáson kell változtatni. Én tudom magamról, hogy ilyen vagyok és ilyen is maradok. Azon viszont tudok változtatni hogy hogy élem meg és hogy fogom fel a stresszhelyzeteket és hogy esetlegesen mit vesz észre ebből a környezetem. A sport is segíthet, hogy legalább az addigi stresszt levezesd és ne csak gyűljön. Vannak ilyen "lélekbulvár" könyvek mint pl az Éld az életed is. Esetleg megéri végigolvasni, hátha segítenek a gyakorlatok.
2012. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A magneb6 nem jo hányingerre? mert lehet azért használt. Sportolok elég sokat de az izgulásom egy csöppet sem csökkent tőle:/ A felfogásomon én eddig nem vettem észre h sikeresen változtattam volna, pedig már párszor elhatároztam dolgokat, de valahogy nem tudok magamnak bebeszélni semmit.
2012. szept. 6. 22:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Stresszoldás Faster EFT-vel, próbáld ki, mindenkinél működik és nem kell hinni benne:

http://www.youtube.com/watch?v=cAhNSHNyGd4&list=PLA44397BC5E..

2012. szept. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a magneb6 nem igazán jó hányingerre. A sima b6 annál inkább. A szervezetnek szüksége van Mg-re és a stressz, nagy izommunka stb miatt hiány léphet fel. Én érzem is ha pl nem eszem elég gyümölcsöt-zöldséget hogy kevesebb, és jobban túlreagálom a dolgokat. ilyenkor érezhetően segít. Mi miatt kell izgulnod mostanság?
2012. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt nem igazán szeretném elmondani:) Viszont lehet a gyümölcs, zöldség hiány okozhatja nálam is, mert azt szinte alig eszem.
2012. szept. 8. 13:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Házi pálinka!
2012. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!