Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Nem bírom már...

Mit tegyek? Nem bírom már tovább! bővebben lejjebb)

Figyelt kérdés
ano bátyámmal játszottunk ps-en ilyen zombis játékkal én akkor még kicsi voltam 7-8 éves és én is ott ültem mellette és néztem ahogy játszik..féltem is,de egyben érdekelt a dolog is,és ott ültem amíg meg nem unta a játékot...szinte nem telt el úgy nap,hogy ne játszott volna..persze anyuék sokszor rám szóltak,hogy menjek el a tv-elől,de én sose tettem,azóta eltelt pár év és hát mély nyomot hagyott bennem a dolog..sokszor ezekel a kitalált kényekkel álmodom,igaz már álmomban szembetudtam nézni velük...de viszont sokszor éjjel felkelek és eszembe jutnak,hallok hangokat,(tudom,hogy csak beképzelem)meg félek,egyszerüen nem bírok megmozdulni az ágyba..felkerestem interneten egy kineziológust..email eztünk egy ideig aztán mire úgy éreztem,hogy kezdenek a dolgok rendbe jönni,nem írtam neki,azt is megtudtam,hogy 1 óra 5000ft,ha elmegyek hozzá személyesen..nekem ez túl sok,nem állok jól anyagilag és a szüleimre,nem akarok támaszkodni...normális válaszokat kérek!!!!,aki úgy gondolja,h hülyeség,vagy valami az inkább ne írjon!!!! 17/L
2009. júl. 29. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Megértelek,énis halálosan rettegek a zombiktól.És velük álmodom.Lassan 2 éve hogy rémálmaim vannak.Nem is tudom neked megmondani mikor álmodtam utoljára jót!

Kezdem megszokni.Félek a sötétben is,mert mikor kicsi voltam a bátyám folyton megijesztett...

Anyámnak ezerszer elmondtam hogy ne nézzen zombis filmet mikor itthon vagyok,de annál jobban nézi.És engem ez kikészít.Múltkor olyan filmet nézett(horror szerű) ami úgy megviselt lelkileg hogy bőgtem,és sokkot kaptam.

Érzékeny vagyok az ilyen brutális dolgokra.

16/L

2009. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És tényleg én sem tudok ez ellen tenni semmit...

1. voltam

2009. júl. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen,de nálam ez már több mint,10 éve megy,és egyszerűen nem bírom feldolgozni..:(
2009. júl. 29. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:

indigó gyerekeről hallottál?

szerintem nézz utána...

2009. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak,..rákerestem a google-ban olvastam róla,de amiket ír,az rám nem jellemző..a viselkedésem nem olyan,mint nekik
2009. júl. 29. 13:14
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
hallotál már az IDIOTizmusról?
2009. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális válaszokat kértek, előttem szóló személynek szól!
2009. nov. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!