Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék lazább lenni?

Hogyan tudnék lazább lenni?

Figyelt kérdés
Túl komoly, túl merev vagyok. Emiatt a munkahelyemen hátrányban vagyok. Nem beszélgetek naphosszat ruhákról és pasikról és zenéről, nem röhögök értelmetlen hülyeségeken. Emiatt nem számít, hogy hogyan teljesítek, mindig a haverok, a bulizós, cigizős bandából kerül ki az, akit kiemelnek vagy áttesznek jobb csoportba, mégha az tele hibával dolgozik is és soha nem vállat be túlórát. Hogyan változtassak a munkahelyi megítélésemen? Már kezdek kattant lenni.
2009. júl. 29. 14:19
 1/8 A kérdező kommentje:
35L :)
2009. júl. 29. 14:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el személyiség fejlesztő tréningre, tanácsadásra, terápiára. Sokat tehetsz magadért. Ne add fel!
2009. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem kezdessz, már átestél rajta.

válts munkahelyet. ahol ilyen sazrságok miatt kap vlaki jobb lehetőségeket, nem a munkájáért, ott nincs keresnivalód. SZERINTEM.

2009. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jaja,hát ez elég igazságtalan.

Semmi gond nincs azzal,ha te komolyabb vagy.35 évesen az volna fura,ha kajla lennél.Miért neked kéne alkalmazkodni?

2009. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mosolyogj :)
2009. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez a mosolygós dolog itt nem jön be sajnos. :(
2009. júl. 31. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a mosolygás nem jön be akkort nem bened van a hiba és én szerintem TELJESSEN FELESLEGES MEGFELELNI MÁSOKNAK

.

2009. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell megfeleni olyan embereknek, akikre nme szeretnél hasonlítani. Viszont a merevségen igenis lehet tudatosan változtatni. Én is régen elég visszahúzódó és mondhatjuk, hogy merev voltam, de tudatosan erőltettem a mosolyt, a kommunikációt, idegenekkel való beszélgetést, és ma már senki nem hinné el, hogy ilyen problémával küszködtem. Nyitott, pozitív ember lettem.
2009. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!