Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A bátyám öngyilkos akar...

A bátyám öngyilkos akar lenni, mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
először is nem vagyok benne biztos h a jó kategóriába írtam a kérdést, de mind1. Testvéremnek már volt pár kisérlete az öngyilkosságra, de azok után úgy tűnt helyrerázódott. De mégse. mostanság nagyon más, rá se lehet ismerni. Beleolvastam a leveleibe, mert nem lépett ki, és látom, hogy megint ezt tervezgeti valakivel. Nem tudom mit csináljak:S most elment itthonról, azt mondta este jön, de mi van ha nem? úgy érzem egyedül kevés vagyok ehhez, anyuéknak nm tudom szóljak e, már ígyis teljesen kivannak...
2011. okt. 31. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez elég rossz helyzet, ugyan ebbe vagyok pár éve, csak nem testvérrel.

Szerintem az lenne a legjobb, ha elmondanád a szüleidnek, és ők pedig elvinnék egy pszichológushoz, Ő majd tudni fogja mit tegyen. De egyébként tudtok valamit, hogymiért akar öngyilkos lenni folyamatosan?

Tudom, hogy nehéz, és hogy ha szólsz a szüleiteknek, a bátyád biztosan haragudni fog rád, de ha sikeres lesz a gyógyulás, utólag hálás lesz, hidd el.

sok sikert.

2011. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves a bátyád? És miért akar öngyilkos lenni? Ha írsz privátban, talán tudok segíteni...
2011. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!