Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szoktatok lazítani?...

Hogyan szoktatok lazítani? Sokat vagyok stresszes, feszült.

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
őszintén én a sporttal lazítok:) én is sokszor vagyok feszült, de egy futás-edzés és sokkal jobb:)
2012. szept. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én megnézek egy jó filmet, tévézek. Vannak akiket a bulizás lazít el, próbáld ki :)
2012. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Timcsikusz válasza:
Nekem is a sport segít a legjobban szintén a futás..minden fölös energiát letudsz vele adni!De azis beválik ha keresel egy helyet magadnak ahova kijársz rendszeresen nekem pl a tó parti helyek tetszenek ott tudok kikapcsolni de kinek mi:)..ott elmélkedem olvasgatok lényeg hogy egyedül légy!
2012. szept. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én általában otthon, sporttal zenére (engem a nyújtó csakorlatok nyugtatnk), de ha már nem tudok magammal mit kezdeni, akkor van egy barátom, aki jól masszíroz, és a feszültségpontjaimat kimasszírozza a háton. Nagyon nagyon jó, és felszabadulsz. Nézz utána!
2012. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

en tekerek egy jo jointot, kiulok egy jo hideg kolaval a kezembe, bob marley-t vagy cypress hillt hallgatok, szivom a ganjamat es lazulok :D Ha mar eleg laza vagyok, megnezek egy bazott jo vigjatekot es kirohogom a belemet :D

Nekem eddig bevallt :D

2012. szept. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem a legjobb a csend a magány, séta vízpart mellé, és minden egyéb mozgás, de a sport mellett tudom javasolni a vallásgyakorlást, Szentírás olvasást. A legjobb lenne természetesen kikerülni a kiváltó okokat. Nekem azért tetszik a vallások tanítása mert arra hívják fel a figyelmet, hogy mit nem szabad tennünk, hogy egymást lelkileg idegileg tönkrevágjuk.
2012. szept. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én otthon dolgozok a saját mühelyembe és mikor nagyon fáradt vagyok,napközbe be megyek és kb 20 percet keresztbe fekszek az ágyon,néha el is szunditok...nagyon helyre jövök.
2012. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szintén tekerek egy Jointot, vagy begyújtom a Bongot. Kaját előtte megcsinálom, gyümölcssalátát. Elpippantom, bele a kényelmes fotelbe. Zene be. Aztán jön a trip. Utána nagyon kipihent vagyok.
2012. szept. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én elég sokat vagyok feszült, és nem szoktam sokat, talán napi 1-2 órát de akkor is a haverokkal beszélgetek meg játszunk együtt.Sajna a távolság miatt csak így megy :)
2012. szept. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Füles76 válasza:
MagneB6 + elegendő mennyiségű pihentető alvás + egy hobby amit csak én csinálok önmagamért.
2012. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!