Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agorafóbiában szenvedek, van...

Agorafóbiában szenvedek, van remény?

Figyelt kérdés

Már hetek óta nem voltam utcán, orvoshoz sem tudok elmenni miatta. Mihez kezdjek így? Sorra tűnnek el a barátaim, már nem is keresnek, az iskolából ki fognak rúgni de évet biztosan kell ismételnem.

Nagyon el vagyok már keseredve.


Szedjem össze magamat, ezt kapom meg mindig. De ez nem így megy, nem tudom megtenni. Pedig próbáltam már, de akkor pánik tört rám, rosszul lettem.

Mi segíthet még rajtam?



2012. szept. 11. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy szedd össze magadat, az nem képes elképzelni, hogy ez milyen betegség. Szüleid? Miért nem kérsz segítséget tőlük, hogy kísérjenek el az orvoshoz?

Találtam egy olyan oldalt, ahol csak ilyen betegségben szenvedők írják le, hogyan másztak ki ebből a lelki betegségből. Olvasd el őket :


[link]

2012. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, elolvasom. Szüleim kerestek nekem orvost, de még nincsen sajnos eredménye. El is kísérnek, de mivel dolgoznak, iskolába nem kísérgethetnek, a másik dolog meg hogy ilyen betegség miatt nem is merek emberek közé menni.

Csak így ki fogok bukni, csúszik az életem (továbbtanulni később tudok csak), hatalmas a nyomás rajtam. Szüleim meg kiakadnak ha erre kerül a szó (tanulás), ők nem támogatnának többet ha most kihagynék.

2012. szept. 11. 14:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Saját erővel ebből ki lehet törni?
2012. szept. 11. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Magam is így jártam. Ezért tapasztalatból írom: Igen. De nem kitörni, hanem kigyógyulni. Orvos segítségével, cca 3 hónap alatt. Gyógyszerrel, és saját elszántsággal. Ez éppolyan betegség, mint bármi másik, még ha nem is látszik a betegen.

Kár, hogy nem írtál többet magadról. Ha lenne kérdésed, írjál.

2012. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!