Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 20 évesen mély depresszió,...

20 évesen mély depresszió, van még remény?

Figyelt kérdés

20 éves elsős egyetemista lány vagyok.Romokban hever az egész életem.Nincsenek céljaim, barátaim, életem, párkapcsolatom. Nehezen megy a barátkozás, csak egy barátom van és 1-2 haver. Nem élem az egyetemisták felhőtlen életét, nem járok már szórakozni, nincs társaságom sem.Nem látom értelmét a sulinak sem csak úgy választottam h kb mi érdekel, ezért egyre jobban elhanyagolom.. Sportoltam sokáig, azt is abbahagytam, nem érdekel már semmi.

Anyummal élek egyedül, ő is egyre jobban aggódik értem mert csak ülök a gép előtt/alszom/zabálok bánatomban. Itt nekem csak anyum és a nagyim van.Ami ezek mellett borzasztóan hiányzik, az egy párkapcsolat. Egyszer lett volna egy barátom, de őt is elüldöztem (új volt ez nekema helyzet és nem tudtam mit kezdeni vele, tudom hülye csajduma…) Már meg is próbáltam visszakönyörögni magamat mert másnak nem kellek és nagyon szeretem; pedig mindenki kérdezi miért nincs senkim mert egyébként helyes vagyok.És hiányzik de már megbékéltem vele, lényeg hogy miért nincs barátom, 20 évesen még mindig én vagyok a szűz kislány amit egyre jobban szégyellek is…

És igen, irigy vagyok mindazokra akiknek ez mind megadatott köztük a barátaimre is amiért meg utálom magamat! Esetleg külföldön kezdenék új életet ahol senki nem ismer, tiszta lap, de nincs merszem hozzá. Sokszor eszembe jut, hogy öngyilkos leszek, vagy ha most elütne egy busz egy percet sem harcolnék az életemért. Mit tegyek van még reményem vagy vége mindennek?


2010. ápr. 26. 18:44
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
menj el orvoshoz, olvass önsegítő könyveket, és rájössz h nincs miért rinyálni, mert ez már csak rinya... ezt a legkönnyebb irígynek lenni a másikra, pedig ha helyes vagy, biztos akadna barátod is meg barátaid is, úh szedd össze magad, mert nálad milliószor xarabb helyzetben levő emberek is tudják élni az életüket! sok sikert! és bocs ha kemény voltam, de lehet néha ez jobban hat mint amikor az ember seg.gét nyalják
2010. ápr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Uhhh, hát én is majdnem ugyanebben a helyzetben vagyok. Nem érzem, hogy értelme lenne az életnek... És én is 20 éves vagyok. Segíteni nem nagyon tudok, mert akkor én sem lennék így. Csak gondoltam hátha jobb lesz egy kicsivel, hogy nem vagy egyedül. Most majd jön a sok olyan válasz,h 20 évesen még azt sem tod mi az élet meg,h előtted van az egész. De ők akkor sem tudják mit érzünk...
2010. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12%

Van pénzed?


Menj el egy melegbárba, vagy rendelj egy chippendale-t!


Egy jó kikormolás kell neked nem orvos, aztán TANULJ ha már felvettek az egyetemre...

Ha pedig nem köt le az a szak amire jársz akkor jelentkezz át!!!



Mellesleg meg nem kellene annyit zabálni..


Koplalj egy kicsit és megtisztul a tested is, meg az elméd is!!

2010. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%

Nameg mikor utaztál utoljára akárhová is?


Foglalj egy jegyet egy fapadosra aztán menj ki 1-2 napra valahova..

2010. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
93%

Üdv

Igaz, hogy még csak 18 éve vagyok, de ha gondolod dumálhatunk msn-n:D Hátha tudok segíteni.

2010. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
éves*
2010. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Vagy legyél te is emo, és kerülj fel ide!


[link]



Legalább lesz min röhögnöm minden este :D

2010. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Mozogj valamit, hátha attól jobb kedved lesz. Vagy keress valamit, ami leköt, foglalkoztat. Fotózás, könyvek, filmek... Egy jó hobbi, amibe bele tudsz merülni. Pszichológushoz is mehetsz, de inkább csak olyanhoz, aki nem töm tele gyógyszerekkel.
2010. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Legyél te is ilyen Rozsomák :D



[link]

2010. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
2010. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!